Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Régebben volt egy psem és egy...

Régebben volt egy psem és egy időre át álltam xbox ra de most ismét vettem egy pst, be jelentkeztem a régi fiókommal a trófeák meg vannak de a játékokban mindent elölről kell kezdeni, valaki aki jártas a témában le tudná írni mit kell tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés
2022. nov. 13. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha nem volt felhőmentés, vagy nem mentetted le a mentéseket akkor semmit. Akkor az elejéről kell kezdened sajnos.
2022. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1 oh értem, és ilyen mentést hogy kell végezni hogy legközelebb ez ne forduljon elő?
2022. nov. 13. 20:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez alapvetően benne van játékokban. Mondjuk a régebbiekben ritkábban, inkább az újakban van gyárilag ilyen. Csak internet kell hozzá hogy játék végeztével feltöltse. De elvileg lehet ki/be kapcsolgatni is csak azt nem tudom hogy kell.
2022. nov. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Javítsatok ki ha tévedek, de felhőmentés csak PS+ előfizetőknek jár PSen. Azt nem tudom fejből, hogy ez automatikus-e vagy kézzel kell feltölteni.
2022. nov. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 PS+ részt nem tudom de nekem automatikus volt a felhő mindig mikor kiléptem a játékból. MOndjuk volt ps+ is szóval lehet igazad van és az is kell. Ezt sose figyeltem, csak hogy van.
2022. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem megtaláltam. Azt írja PS+ kell a cloud mentéshez, 1GB helyet kapsz és ha hat hónapig nem vagy előfizető akkor törlődik a tárhely. Nintendonál ugyanez. PS5ön pedig nincs már USB mentés sem, tehát vagy előfizetsz vagy pedig csak a konzolon tárolhatod a mentéseket.

A kérdezőt az zavarhatta össze, hogy Xboxon ingyenes és automatikus a korlátlan cloud tárhely minden profilnak akkor is ha nem fizetnek elő semmire és tapasztalatom szerint sohasem törlődik.

2022. nov. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!