Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Metin2 tárgyfejlesztés/kovács...

Metin2 tárgyfejlesztés/kovács trükkök hogyan? (írtam párat:D)

Figyelt kérdés

ide oan kommantek jöjjenek, aki tud kovács trükköt.. amivel növelhető az esély a tárgy fejlesztásre;)


nekem is va egy pár:


1.) rakj tábor tüzet a kovács alá (még nem próbáltam)


2.) húzzd rá többször a tárgyat vagy sok nemre kattints aztán az igenre


3.) testinél ezt meglehet próbálni kő berakásnál is érvényes: cucc a kézbe csinálj fegyó nélküli aurát > rakd vissza a fegyvert a kézbe > rakd a leltárba megint > kezdj el ütni és abba ne hagyd > kattolj a fegyverre (teki esetében a tekire) és utána kezdj el szíváradatot csinálni > majd húzzd a kovira vagy rá a tekit > azt imátkozz;)


4.) egyszerűen dobd el és vedd fel


5.) csináld akkor amikor kevesen játszanak pl hajnalban


6.) karma varázslat vagy szerencsés napod legyen (ez csak yamgdobásra hat de kitudja:D)


7.) megse próbáld:O


hírtelen ennyi jutott eszembe, ha lesz még, akk írok:)


2010. szept. 28. 18:26
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
még1 eszembe jutott: ha a kovács kettőnél többszőr dörzsöli a homlokát, ne kattoljunk az igenre várjunk addig ameddig 1-2x törli csak
2010. szept. 28. 19:12
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
az eldobásos és a hajnalos működik,a többi hülyeség...
2010. okt. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
80%

előző vagyok.

magyarázat:


- Ha eldobod a fegyvert és újra felveszed, a rendszer új itemnek minősíti, így csökkenti az esélyét annak hogy többszörös fejlesztés után betörje.


- Hajnalban kisebb a lag, kevesebben fejlesztenek egyszerre..

2010. okt. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
0%

1. Mi köze ennek a gyakorikérdésekhez?


2. Teljesen random az egész, max prémium esélynövelővel növelheted, bár nem tudom hogy az van -e mert sose játszottam vele és nem is fogok.


3. Minek játszol ilyen selejttel?


Üdv GoogleIT

2010. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

Sziasztok

Én kipróbáltam ezt a homloktörölgetős kivárom mig egyet töröl módszert egyszer bejött +0ról 6ra feltolt egy tüskelevél íjat

Ugyan ezt eljátcottam még egyszer és akkor betörte


Én amit tudok hatásos módszer az ip-cím váltása ha betört valamit akkor húzd ki a netet nyomb ki a modemet vagy valami és miután megszakadt a kapcsolat lépj be megint

(Ez csak azoknál Működik akiknek olyan netje van hogy autómatikusan ip-cimet vált)

És ezekután a rendszer lehet kedvesebb lessz veled!

Sajnos az igazság az,hogy minden tárgynak megvan a % os seélye arra, hogy hány % az esély a sikerességre Pll a Tüskelevél íj +9re valami 7% az esély Szoval akármit csinálsz úgyis összetöri mázli kérdése az egész vagy vagy De próbálkozni lehet hisz tudjátok:

A Remény Hal meg utoljára :D

2011. febr. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
nekem volt egy fms +0 ám s rátoltam +1 re az eldobásossal. siker. rátoltam még 1 x és törte +2 re és pedig előtte eldobtam és felvettem...nem tudom mi ebből az igaz
2011. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát a kőberakás, szerintem úgy elég sikeres, ha Öregasszonynál sikerül rosszat jósoltatni akkor a karma varázslaot fennhagyod olyan 10-15 percig és akk sztem beleteszi a követ....
2011. nov. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%
Már nem aktuális, de leírom a jövő nemzedékének. Egyik sem működik, az egész olyan, mintha azt mondanám, hogy bekenem vajjal az érmém egyik oldalát, és csak arra fog leesni, vagy ilyesmi. MINDEN fejleszthető tárgynak ugyanakkora az esélye +1-re, +2-re, +3-ra, stb. Nincs módszer az esély javítására. Nagy mázli kell. Vagy pénz és SÉ-ből rendelsz valami esély növelőt. Az tényleg hat.
2012. jún. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:

hehe, 2 éves kérdés :D


Yupiter

2012. jún. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
Elmagyarázok valamit énis, szerintem inkább nekem higgy mivel 3 éve foglalkozom metin2 konfigolással és kliens szerkesztéssel. Szóval: a kovács x százalékkal tör egy y tárgyat, vagy z százalékkal javít fel? (gyengébbek kedvéért az x,y,z változó akar lenni amit algebrában használnak)
2013. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!