Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A call of duty 4 orosz volt...

A call of duty 4 orosz volt letöröltem mappástól mert nem törlődött le és most nem tudom feltelepíteni az angol verziót! Mit tegyek? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Néztem már más kérdésben is de nekem nincs olyan mappá,hogy application data
2010. szept. 28. 15:36
 1/2 famousboy válasza:

Az a baj, hogy csak a játékfájlokat törölted le, a gép pedig még mindig úgy érzékeli, hogy telepítve van. Szoftvereket mindig úgy törölj, hogy Vezérlőpult/Programok eltávolítása vagy módosítása-nál kiválasztod és törlöd.


Application Data mappád kell, hogy legyen, mindenkinek van, csak rejtve! Total Commander-rel ajánlom, hogy nézd meg! Fent a menüsorban Beállítások/Általános beállítások/Képernyő/Látszik a rejtett/system fájl-nál a négyzetbe tegyél egy pipát, ezután meg fogod találni a rendszermeghajtón!

2010. szept. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
jó köszönöm de most sem activision mappa nincs se cod 4 mappa nincs
2010. szept. 28. 19:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!