Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a WoW jó játék?

Szerintetek a WoW jó játék?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 06:59
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Tört szerveren unalmas megvenni meg nem akarom!
2010. szept. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem iszonyat jó!Nem lehet megunni, mert mindig van valami újdonság:) De most áttértem a RuneScape-ra, mert az jobb MMO:D
2010. szept. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azért utálom, mert egy kockajáték, mint a Counter-Strike, a játékosok 80%-a függő, és minden szabadidejét előtte tölti. Tapasztalat, mert a volt kolesztársaim is napi 5-6, hétvégén 8-16 órát is eltöltöttek a WoW mellet, így nem is ragoznám tovább, hogy hányan tanultak tovább közülük... Mert én pl. minden nap 1-másfél órára leülök netezni, vagy valamivel játszani, a WoW-osok éjjel-nappal...Legalábbis én még olyan WoW-ossal nem találkoztam, aki napi 20-30 percet lógott volna azon a xaron.
2010. szept. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gerapppa ***** válasza:
Nagyon jó MMO!! csak abbahagytam mert már kész függő voltam és egyszer megnéztem xfire-ba mennyi órám jött már össze wowzásból és rádöbbentem hogy elveszi az életemet :D(aki kiváncsi már több ezer órám volt[XD])
2010. szept. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Jó-e?a világ legjobb játék legalábbis törtön ahol mindent lehet.... arra kell csak figyelni ne zugj bele :D
2010. okt. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!