Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ki mit gondol az assasin'...

Ki mit gondol az assasin' creed brotherhoodról? Ha jól tudom most november 16 tól lesz, de hátha vkinek megvan

Figyelt kérdés
azt hallottam hogy nagyon jó játék láttam a trailerét is nagyon jó grafikája van. tényleg ilyen jó? mennyibe kerül kb? megér az árát? vmi hasonló játék?
2010. szept. 27. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Az Assassins creed 2 közvetlen folytatása, úgyhogy rossz nem lehet. Plusz a multi is ígéretesnek tűnik. Én biztos megveszem. Konzolra 12e körül lesz, pc-t nem vágom, de ott minden olcsóbb, szóval olyan 9e körül gondolom. Ha a kettővel játszottál, akkor nem kérdés, hogy nagyon jó lesz. Ha meg nem, akkor szerintem előbb vedd meg a kettőt! (úgyis le fog menni az ára e miatt)
2010. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! hát pc re kéne de állítólag csak tavasszal lesz ... gondolom akkor a sima 2 már van pcre. annak is olyasmi a grafikája?
2010. szept. 28. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan:) De én az első résztől ajánlom. :D
2011. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!