Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezt nem értem, miért van ez?

Ezt nem értem, miért van ez?

Figyelt kérdés
A Honfoglaló nevű oldalon vannak ilyen nyereményjátékok. Azon belül vannak a licitálós játékok. Mondok egy páldát: mondjuk a licitálási áru egy váza. Ezt a vázát kiteszik 2010. szept. 28-tól 2010.okt. 12-ig, ez alatt az idő alatt az idő alatt bárki licitálhat rá 12 alkalommal, és egy licit mindig 10-zel nagyobb az előzőnél, nem több, nem kevesebb. És akkor mondjuk október 12-én (a licitálás utolsó napján) mondjuk lezárul estre hatkor (18:00). És én mondjuk feljövök 17:30-kor hogy megnézzem, hogy mi a helyzet, mert én nagyon szeretném azt a vázát, és akkor miért van az hogy nem győzködöm nyomkodni a frissítést, hogy mennyit tettek rá, mert másodpercenként 5 újabb licit jön. ez miért? nem lenne jobb ha mondjuk ezt a hatalmas licitálkodást az utolsó 5 percben kezdené el mindenki? akkor nem kellene olyan rohadt sok aranytallért vagy mit fizetni, amit sok munkával szereztek azon az oldalon. így csak magunknak ártunk, nem? azt meg ne mondjátok hogy azért csinálják, hogy azok akik kevesebb aranytallérral rendelkeznek kiessenek, mert nincs annyijuk hogy még versenybe tudjanak szállni, mert mindig rohadt sokan vannak, én meg csak szörnyülködök, hogy maguk alatt vágják a fát. szerintetek, miért csinálják? ha tapasztalt ember írna, akkor annak jobban örülnék.
2010. szept. 27. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!