Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A scarlet nexus készítői be...

A scarlet nexus készítői be voltak szívva vagy mi?

Figyelt kérdés

Nem enged new game+ t kezdeni, azt írja hogy select clear data, lehet én látom rosszul de nem az van odaírva hogy Yuito's story cleared??


[link]


[link]


Vagy az a baja hogy a játék befejezése után megcsináltam pár questet? Kezdjem újra a legelejétől, játsszak megint kb 15 órát hogy engedjen new game+ t kezdeni? Ezt ugye a készítők sem gondolták komolyan?



#scarlet nexus
2022. okt. 14. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Vége után csinál 1 "tiszta" mentést is. Azt véletlen nem írtad felül? Mert akkor nem fogja engedni az NG+ indítást.

2022. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Felülírtam, olyan sokat számít az a +20 perc hogy amiatt már nem lehet újat kezdeni?? legalább figyelmeztetett volna a játék hogy ne írd felül hülyegyerek, vagy nem tudsz NG+t kezdeni, de egy árva szót nem írt erről
2022. okt. 14. 17:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne hogy figyelmeztetett hogy csinál tiszta mentést NG+ érdekében. A felülírásra nem tudom írt-e valamit, de legalábbis ahol ilyen rendszer van ott általában figyelmeztetni szokott erre is. Ha tudod állítsd vissza azt a mentést, vagy vége előttivel fejezd be újra. Különben marad a sima nulláról újrakezdést NG+ helyett.
2022. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó szar, ilyen "tiszta mentéses" hülyeséget még nem láttam, pedig már kb 100 hasonló játékkal játszottam
2022. okt. 14. 17:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!