Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen közel ember nagyságú...

Milyen közel ember nagyságú alakot építsek legóból?

Figyelt kérdés

Építenék egy közel ember nagyságú legófigurát de nem tudom eldölteni ki legyen az.

Semmiképpen sem élő személyre gondolok, tehát olyanokat ne mondjatok, hanem Fantasy-ba gondolkodjatok!

Ami eszembe jutott már, esetleg Yoda vagy egy Looney Tunes szereplő de nagyon várok új ötleteket!!!


2010. szept. 26. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Homer Simpson vagy a Szabadság-szobor.
2010. szept. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem rossz gondolat, de Homer-ért nem rajongok, a szabadságszobor az jó lenne, csak ha arányosra csinálom akkor lehetetlen kidolgozni az arcát.

És várom a további gondolatokat!

2010. szept. 27. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy életnagyságú szobrot rólam!!! Ha kell küldök fotót!
2010. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ha megtanulnál olvasni akkor sem fontolnám meg.

"Semmiképpen sem élő személyre gondolok, tehát olyanokat ne mondjatok, hanem Fantasy-ba gondolkodjatok!", bár lehet h fantasyba illően ronda vagy, de akkor sem, hiszen nálam szempont az esztétikum!


Szívesen megfontolom a további ÉRTELMES ötleteiteket!

2010. szept. 28. 18:50
 5/6 anonim válasza:
Én a multkor épitettem egy térd magasságú Harry Pottert aminek a hasába egy titkos szekrényt építettem. Szerintem fantasztikus lenne egy olyan ember nagyságú pl. Indiana Jones, Darth Vader vagy Jack Sarrow szobor aminek gyakorlati haszna is van. Majd ha kész van küldessz egy képet?
2013. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Persze :)

A gyakorlati haszon nekem nem fontos, megaztán ilyen plusz funkciók nélkül is hihetetlenül nehéz lesz hű hasonmást készíteni.

Amúgy a legesélyesebb Tapsi Hapsi.

2013. aug. 8. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!