Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet ilyen játék és...

Hogy lehet ilyen játék és szolgáltatás kódokhoz olcsón hozzájutni?

Figyelt kérdés

Szoktam vásárolni egy fickótól Xboxra új játékokat, digitális kóddal, sokkal olcsóbban adja mint ha bárhol máshol venném.


Hogy lehet ilyen kódokat leszedni? Hogy én is olcsóbban hozzájussak illetve én is esetleg tudjam árulni?



2022. szept. 28. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Helyesen értelmezem, hogy bűncselekményhez kérsz segítséget?
2022. szept. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

VPN-nel szoktak trükközni, megveszi egy olcsó régióban és eladja egy drágábban nyereséggel, ha nincs rajta régiókorlát. Felhasználási feltételeket persze sérti, de az már nem az ő baja.

A kereskedés pedig nem csak annyi, hogy felrakod a netre és akkor dől a lé. Ez már kereskedelmi tevékenység amit ha feketén csinálsz és hirdeted, majd a NAV próbavásárol vagy felnyomnak, utána büntetni is fog.

2022. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ohh,köszönöm,akkor inkább elengedem a témát !
2022. szept. 28. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!