Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of duty world at war-t...

Call of duty world at war-t érdemes megvenni? (lentebb)

Figyelt kérdés
A COD sorozatbol csak az 5-el nem játszottam még és döntés előtt állo,.Haverom szeretne velem WaW-ozni de nekem most csak egy game -ra van pénzem.Cod 7 vagy cod 5 vegyem meg? a cod 7 persze később ugy is megvenném csak nem tudom megéri-e a cod5
2010. szept. 26. 12:28
 1/7 anonim válasza:
én nagy cod fan vagyok de nekem az 5 egyáltalán nem jött be...még a single elmegy de multy sztem sz*r (de ez csak ez én véleményem :P)
2010. szept. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én inkább Battlefield fan vagyok de azért játszottam a CoD 2,és a CoD 5-el.És hát a 5. része tényleg SZ*R
2010. szept. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a CoD4-nél is jobb az 5.Úgyhogy CoD5:D
2010. szept. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem jó a CoD5 és én is fan vok :D a Single rész nem rossz de szerintem a Multi se...ráadásul a Nazi Zombies móóóód :D Monnyuk én a helyedben spórolnék aztán mind 2 :D vagy töltsd le :D
2010. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem voltam képes végigjátszani az 5-t, mert már nagyon kész vagyok a világháborús játékoktól. Amúgy meg ez is csak egy cod. Ugyanazt kapod évek óta, csak más pályákkal.
2010. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nanana!! :D
2010. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
aha zombi mód meg stb...Amugy ps3-ra veszem meg.A cod 7-et meg karácsonyra.+ Fan vagyok és eddig még csak az 5-el nem játszottam.2.vgh játékok nekem még bejönnek a grafikája jó és szerintem nem fogok benne csalódni .Ja és megkapom ingyen a 3 map pack-ot :D:D
2010. szept. 28. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!