Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mmorpg, de melyik legyen?

Mmorpg, de melyik legyen?

Figyelt kérdés

Nem kezdő vagyok, rengeteggel játszottam már de abbahagytam. Most megint játszanék de nem tudom mivel lenne érdemes.

Ami fontos hogy ingyenes legyen, ne tört szerver meg ilyenek. Lány vagyok szóval szeretem ha a karakterem jól néz ki nem valami mutáns szörny:D A kedvenc a Cleric, általában az a fő karim mindig.

Ezek alapján mit ajánlotok nekem?


2010. szept. 26. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Metin2, Gates of Andaron, Silkroad Online, hirtelen csak ennyi jutott eszembe remélem tudtam segíteni :)
2010. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gerapppa ***** válasza:
Előző kommentelővel a Metin2-vel és a Gates Of Andaron-al ellenkeznék azok gagyi játékok :D a Silkroad viszont tényleg jó amit még én ajánlok ugyebár Wow , allods online
2010. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Talisman online

ha azt végigviszed jó cuccaid lesznek meg minden akk pro vagy :D és ha ez mindmegvan csinálj nekem is XD

2010. szept. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!