Mi a baja a sims3 világ körülnek? =/
Figyelt kérdés
sziasztok!
az a problémám, hogy a sims 3 világkörült telepítettem, és le crackeltem, majd elinditottam és aztirta ki hogy "Nem tudjuk megerősíteni, hogy a birtokodban lévő játéklemez a The Sims 3 Világ körül jogtiszta másolata. Kérjük vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálatunkkal!" ilyenkor mit lehet csinálni? köszi előre is.
2010. szept. 25. 13:11
41/57 anonim válasza:
Na,aztán akkor annak a verziószámát nézd majd az indítópanel bal alsó sarkában!:)
42/57 A kérdező kommentje:
akkor most a világ körült is frissitsem??
2010. szept. 26. 18:16
43/57 anonim válasza:
Szerintem az nem muszály.Azt én sem frissítettem.
44/57 A kérdező kommentje:
2.0.86.0020002 ez a sorozat száma.
2010. szept. 26. 18:19
45/57 anonim válasza:
Nekem is ez van!:) [link]
De nekem volt hozzá crack,abban amit letöltöttem.Ha neked is van,akkor próbáld meg azzal.Az alapot crackelted az 1.15-sel?
46/57 A kérdező kommentje:
igen az megvan.(=
2010. szept. 26. 18:23
47/57 anonim válasza:
Akkor szerintem most jónak kell lennie!:) Vagyis bízom benne,h. jó lesz!:)
49/57 A kérdező kommentje:
jóóó.:DDDDDDd köszikösziköszii imádlak.^^ ...xD ez furán hangzott de köszikeee.*-*
2010. szept. 26. 18:33
50/57 anonim válasza:
Oh..Köszike!:)Nagyon szívesen!:D
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!