Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy is működik ez a WoW...

Hogy is működik ez a WoW dolog? :D

Figyelt kérdés
Már kb. 2 éve folyamatosan hallok róla.Mostmár az osztálytársaim is csak ezt hajtják.Gondoltam utána nézek,eléggé megtetszett videók alapján,jó a grafika,stb...Azt láttam róla,hogy pénzbe kerül...:S Nem tudom,pontosan,hogy van...Segítséget kérnék,hogy honnan tudom letölteni ingyen +használni (ingyen)Jah és lehetőleg Magyarok között játszanékXD Meg hogyan kell telepíteni.A segítséget előre is köszi.
2010. szept. 25. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát vagy játszol, de akkor eredetin, vagy ne játssz rajta.Ugyanis törtön(ingyenes) borzasztóak a szerverek, míg eredetin kimondhatatlanul jó.De az fizetős.
2010. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:/
2010. szept. 25. 12:50
 3/10 anonim ***** válasza:
azért ekkora különbség nincs. lehet élvezni a tört szerver-t is.
2010. szept. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jó de engem az érdekelne,honnan tudom megszerezni
2010. szept. 25. 13:03
 5/10 anonim ***** válasza:
worldofwarcraft.com -on is letöltheted ingyen a játékot:D
2010. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ezaz... a játékot ingyen is beszerezheted csak ha eredetin akarsz játszani(javasolt) akkor kell egy account számkód amivel megtudod krealni a te saját accountodat is de tudsz csinálni trial accot is ingyen amivel 10napig játszhatsz viszont vannak korlátai.

Sok külömbség van a tört és eredeti közötött hadd soroljak fel párat:

az eredetin nagyon minimális létszámú bug van amit a blizzard hamar ki TUD javítani míg törtszerók tele vannak bugokkal és sokszor nem tudják orvosolni a problémákat.

Az eredetin több játékos van és bármikor lépsz fel mindig lesz fent online player böven míg törtön ez sokszor nemígyvan.

Eredeti WoW -ba jobban megismerheted a WoW világát és sokkal több tapasztalatot tudsz szerezni meg az emberek is sokkal segítökészebbek.


Egy hátulütöje van az eredetinek, hogy fizetni kell.

2010. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként érdemes az eredetire előfizetni, egy olyan élményben részesülnél melyet a tört szerverek nem nyújtanak.
2010. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

eredetin nem kevés bug van hanem ritkán van 1-2 bug. Általában mikor kiadnak egy új patchet, de azokat is nagyon gyorsan javítják. Törtön viszont rengeteg olyan dolog van ami nem működik megfelelően. Illetve sokkal több cheaterrel találkozhatsz ami még jobban csökkenti a játékélményt.


ha ennyi haverod van akkor beszélj velük...amúgy bármilyen torrent oldalról leszedheted a wow klienst, amit utána fel kell patchelni arra a verziószámra amelyik tört szerveren szeretnél játszani.


google-wow szerverek

így kereshetsz tört szervert magadnak.

ajánlani nem tudok egyet se, mivel nem ismerem őket.

2010. szept. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mi a jo a wow-ban ? csak függőséget okoz COD 4ever
2010. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a jó a COD-ba?Azon kívül, hogy gyilkolsz, semmi értelme.
2010. szept. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!