Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Final Fantasy-sok! Miről szól...

Final Fantasy-sok! Miről szól az első rész?

Figyelt kérdés

Mi maga a történet? Kapható-e pc-s játékként? Jól értelmezhető? Szép a grafikája?


bocsi, a sok kérdésért, de tudnom kellene:) akárhol keresgélek nem találok ilyen leírásokat:) Szóval tapasztalt játékosok lécci segítsetek:)!


2010. szept. 24. 14:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Előre bocsi, de nem értek az ilyesmihez, csak a lányom be volt egy időbe zsongva érte és meg szeretném lepni egy jó kis játékkal. Való az ilyesmi 13 éves lánykának, vagy inkább ne? De a történet azért érdekelne:)
2010. szept. 24. 15:03
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerepjátékhoz hasonló? Egyik ismerősöm valami ilyesmit gagyogott:)
2010. szept. 24. 15:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első rész szerintem már lassan 30 éves, szóval a grafikáját lődd be :) Mobiltelefonokra láttam, pc-n szerintem nincs, hacsak nem valami emulátorra. 13 éves lánykának ajánlható lenne, de csak akkor, ha szépen beszéli az angolt, különben egy kukkot sem fog érteni belőle. Egyébként a FF már a 14. résznél tart, pc-re azt hiszem a 7 és a 8 van, meg most a 14 fog megjelenni, de az meg mmo lesz. És igen, szerepjáték, de semmi brutalitás, meg vér nincs benne.
2010. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

JAjj, nagyon köszönöm, azt hittem már senki nem fog válaszolni:) Értem tehát 7-8 részről tudok valahol információt szerezni?:) Az angollal nincsen gond, a suliban emelt szinten 7 ótára tanulja szegénykém:) És már volt egyszer cserediák programon is:)

És ezekről a részekről tudnál nekem írni egy kicsit:)?

köszönöm

2010. szept. 26. 09:36
 5/6 anonim válasza:

Haat ugy kezdodik hogy egy varos elott vagy amiben all egy szep var. Bemesz a kiraly sir hogy elraboltak a lanyat. Elindulsz megkeresni, kb 10 perc alatt gyors megtalalod egy barlangban ahol le kell gyozni a gonosz garlandot (aki a jatek vegen a chaos toronyban lesz a fogonosz :D ) es vissza viszed a csajszit. Kb igy kezdodik, utanna neki allsz rendet teremteni e mesebeli vilagban.


Vegigjatszottam 1-9 ig mindet, egy egesz jo resznek ertekelnem. Sorrend:

1. IX (brutalis erzelemsokk a vege)

2. VI (Legcoolabb negativ hos)

3. VII

4. VIII

5. I

6. III

7. II, IV (nem nagyon tetszettek)

En imadom a retro feelinget es a zene is nem gyengen odab*sz.

http://www.youtube.com/watch?v=EivoxV9HaFs

2013. márc. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az elso reszhez irtam a storyt. Ez kimaradt :D
2013. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!