Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az olyan játékkulcsokat...

Az olyan játékkulcsokat kínáló oldalak, mint az eneba megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Nézegetem ezt az eneba oldalt látom, hogy árulnak Steam kulcsokat, új játékokhoz is, némelyik kulcs 10 000 Forint míg a játék Steamen 20 000 Forint például.

Megbízható, tényleg megkapom a játékot ha aktiválom a kulcsot?

Itt van ez például, itt ilyen 12k a kulcs, a játék meg jóval drágább:

[link]



2022. aug. 21. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem 100%-ban megbízható, mert lopott kulcsot is árulhatnak. G2A, Eneba, Kinguin és ilyesmi oldalak mindig rejtenek magukban kockázatot.
2022. aug. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Csak csábító volt, de akkor inkább vigyázok, nem dobok ki pénzt.
2022. aug. 21. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy külön Steam accountom ezekre a "gyanúsan olcsó" kulcsokra. Emlékszem, nemrég még 22 játék volt rajta, most már csak 19, tehát igencsak valószínű, hogy a többit törölték, mert lopott kulcs volt.
2022. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy az a vicces, hogy ismertebb videósok is reklámozzák ezeket az oldalakat, hogy így lehet olcsón játékot szerezni.
2022. aug. 21. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!