Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kaktusz Bill, Adobe Flah?

Kaktusz Bill, Adobe Flah?

Figyelt kérdés

Imádtam Én is s az öcsém is régen ezt a játok, rengeteget játszottunk vele, de sajnos mióta az Adobe F. nem elérhető, nem játszható egyik weblapon sem. Online felületes játék, tehát letöltés nem kell hozzá.


Esetleg valahogy meg lehet oldani, hogy újra tudjuk használni?



2022. aug. 19. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy. A flash-ek már 1 ideje beszűntek. Már sehol nem tudsz online flash-el játszani.
2022. aug. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 marci2004 ***** válasza:
100%
#1 y8 browseren keresztül lehet flash játékokkal játszani.
2022. aug. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Nagyon köszi! Igaz mégcsak most jutottam el odáig, hogy ránézzek, de MEGVAN! Nagy boldogság volt ez idők óta, úgyhogy mégegszer köszönööm<3
2022. szept. 3. 23:41
 4/4 marci2004 ***** válasza:

Nem tudom hogy rájöttél e már, de az y8 browserrel a googleben is kereshetsz flash játékokat. Annyit kell tenned, hogy megnyomod a ctrl shift i billentyűkombinációt és beírod a location.href="WEBOLDAL LINKJE" parancsot, és kész.


location.href=" [link]


ez mondjuk nem egy flash játék de demonstrációnak jó. :)

2023. ápr. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!