Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A G2A legális és megbízható?...

A G2A legális és megbízható? Szeretnék olcsóbban hozzájutni pár PC-s játékhoz.

Figyelt kérdés

2022. aug. 13. 11:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, én is használom.
Nem.
4 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem 100%-ban legális, és van kockázata a vásárlásnak még úgy is, hogy az emberek nagy részének több vásárlás után sincs negatív tapasztalata. Sosem tudhatod hogy egy eladóhoz került kulcs lopott-e vagy lopott pénzből vették, és bevonás esetén elveszted a játékhoz való hozzáférést is. Mivel az oldalon magánszemélyek is adhatnak el kulcsokat, így előfordulhat olyan hogy átvernek. Ha nem fizeted az oldalnak vásárláskor a pár eurós biztosítási díjat, akkor pedig a pénzed sem térítik vissza.
2022. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetlen egyszer vásároltam onnan, és azt is elbuktam, pedig egy 99%-ban pozitív értékelésű viszonteladótól vettem a kulcsot.
2022. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
en mindig megkaptam amit akartam, es aktivalni is tudtam, a cdkeys.com -al ellentetben ….
2022. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az összes olyan piactér jellegű oldalon előfordulhat, ahol nem egy viszonteladó cég üzemel és közvetlenül a kiadótól beszerzett kulcsot árulják, hanem a beregisztrált felhasználók kereskedhetnek (Eneba, Kinguin, G2A, stb. csak a nagyok közül) a (remélhetőleg fel nem) használt kulcsaikkal.
2022. aug. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!