Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen sorrendben érdemes...

Milyen sorrendben érdemes játszani az Assassin's Creed játékokat?

Figyelt kérdés

2022. aug. 11. 22:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megjelenési sorrendben.
2022. aug. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Unpopular opinion: Tökmindegy

Játszottam minden résszel, és bár a jelen kori száll valóban összeköti a részeket, méghozzá megjelenési sorrendben, de soha senki nem játszotta a jelenkori szálért az AC-t. A történelmi szál pedig részenként változik, szóval ha emiatt akarod játszani, akkor tökmindegy.

Mondjuk elismerem, hogyha az egész élményre vagy kiváncsi, jelenkori szállal, a játékmenet fejlődésével/változásával, akkor valóban megjelenési sorrendben érdemes tolni.

2022. aug. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az Origins és újabb részeit mindegy. A régebbieket csak sorrendben.
2022. aug. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazság szerint a mivel a 2-ből van 3 rész (2, Brotherhood, relevations), ezeket érdemes sorban kijátszani a történet miatt, a többi rajtad áll, én pl 3-at hamar ott hagytam, Black Flag (4) nem volt rossz, de pl Syndicate már elég gyászos volt számomra.


Origins, Odyssey, Valhalla ott kb mindegy, áttértek a szint alapú RPG-k sorára, ha nagyobb az ellenfél szintje nem tudod 1 ütéssel kivégezni (khm, 2-es rész, hídon 200 fegyveres kerget te meg 10 füstbombával kettesével leölsz mindenkit, khm).

2022. aug. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az újabb játékoknál, Origins, Odyssey, Valhalla azért nem mondanám mindegynek a sorrendet, mert elkezdesz a Valhallával játszani és nem érted ki ez a drogos Layla gyerek a jelenkori szálban és nem fogod megtudni mi történt vele, hacsak nem játszottál az Odyssey-vel. Valhallában szerintem eléggé beindult a jelenkori szál, meg hát a nosztalgia is nagyot üt, ha tényleg sorrendben játszod a játékokat. Mindenkéopen érdemes megjelenési sorrendben, ha érdekel a sztori.
2022. aug. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2022. aug. 12. 11:00
 7/10 anonim ***** válasza:
#2: Mégis vannak, akik azért gyűlölik az újabb részeket, mert nincs bennük a jelenkori szál. Dögunalmas volt, zavaros, és állandóan kizökkentett a valódi játékból, de mégis sokan vannak, akik imádták.
2022. aug. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó a jelenkori szál, csak kidolgozatlan. Ha ugyananynira jól meg lenne csinálva, mint a múltban lévő szál, na az óriásit tudna ütni.
2022. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha story szerint akarod akkor az Ezio trilógiát egymás után a többi az igazából tök mindegy mivel az időbe rengeteget ugrálunk
2022. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7-esnek, 2-es vagyok.

Én is az vagyok, aki szerint maradnia kéne a jelenkori szállnak, csak szerintem át kéne dolgozni. A játékmenetből kiragadunk és muszáj kint is játszanod féle rész valóban szörnyű, de pl én simán el tudnék képzelni csak cinematic alapú jelenszálat, vagy olyat, hogy te döntheted el, hogy a storyban mikor akarsz kiszálni az anymusból, pl úgy, hogy egy idő után nem folytathatod a múlt részben lévő storyt, amíg meg nem csinálod a jelenrészét. Nekem inkább a kiragadással van bajom az AC jelenszálával, nem a létezésével

2022. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!