Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet letölteni ingyenesen...

Hol lehet letölteni ingyenesen a sims2 vagy a sims3-at?

Figyelt kérdés
lépésről lépésre ha lehet.anyukáméknak nincs pénze megvenni nekem pedig olyan jó lenne.inkább cipőt meg kabátot kapok karácsonyra.és ha le van töltve ki lehet írni dvdre vagy cdre?
2010. szept. 23. 14:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
segítsetek légyszíves.
2010. szept. 23. 15:31
 2/21 anonim ***** válasza:
Szia!Elsőnek is ha nincs torrent kliensed, szerezz be egyet.Oldal: ***** .Majd telepítsd fel.Majd ha az megvan, ezt töltsd le és a torrent ablakon fogadd el a letöltés ajánlatát: ***** majd várj míg letölti 100%-ra.Ha ez megvan, akár DVD-re is kiírhatod, vagy egy virtuális meghajtóval(pl Alcohol 52% vagy 120% illetve Daemon Tools).Ha lemezzel csinálod, telepítsd, majd a DVD-n lesz egy razor nevű mappa, ott lévő fájlokat másold a The Sims 3 gyökérmappájába(ahova telepítetted).Daemon Tools vagy Alcohol 52%120%-kal csinálj elsőként is egy meghajtót, majd oda másold be az alkalmazáson belül.Ha lenne még kérdésed, szólj és én megpróbálok segíteni:) The Sims 2-őt igyekszem még keresni, de egyelőre nem találok olyat ahol megfelelő sebességgel töltene.Addig is sok sikert, További szép napot!

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.

elkezdte letölteni.aranyos vagy hogy segítesz,ha ez jó akkor a sims2 nem kell.csak egy kell ,melyik a jobb szerinted?

az a baj hogy nagyon drágák a boltban és hiába kértem karácsonyra ,anyuék azt mondták hogy az túl drága.:(

ezért kértem segítséget.

2010. szept. 23. 16:20
 4/21 A kérdező kommentje:
és ez teljes játék vagy csak az a demo,amit nem tudom mennyi idő után nem lehet használni ?
2010. szept. 23. 16:22
 5/21 anonim ***** válasza:
Ez teljes verzió.Ezt viszont nehéz megmondani, hogy melyik a jobb.Mivel a Sims 3 még csak nem rég jelent meg, ezért nem sok kiegészítő van hozzá, ami újdonságokat adna Számodra a játékban.A Sims 2-ben rengeteg dolog elérhetővé válik az összes kiegészítő telepítése után, és emiatt sokan még azt mondják, hogy a 2. részt jobb a 3.-nál.Én személy szerint a Sims 3-at választanám, mivel, hogy itt még rengeteget fognak dolgozni, ilyen például az időjárás, állatok, stb... ami az igazi életben is el kellenek néha-néha, azokat a Sims 3-ba is egy idő múlva szerintem ki fogják adni.
2010. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Egyébként karácsonykor szerintem lejjeb fogják vinni az árát, mivel hát, hogy lesz a karácsonyi "idő" amikor csak úgy zsonganak a vásárlók, hogy szebbnél szebb ajándékokat vegyenek párjuknak vagy szülők a gyermekeiknek. Én a www.progame.hu oldalt figyelem, itt egészen "olcsón" elérhetők eddig Magyarországon talán a játékok.
2010. szept. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
MOST TART 42 %-ON
2010. szept. 23. 18:03
 8/21 anonim ***** válasza:
Az szép=D Nekem úgy 3 űra múlva még csak 10 % volt:d
2010. szept. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

most tart 84 %-nál

még jó hogy legalább netünk van

2010. szept. 23. 19:31
 10/21 anonim ***** válasza:
És hány MB-s a neted?:D Nekem 2, de elég lassan tölt=(
2010. szept. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!