Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan oldal ami lefordítja...

Van olyan oldal ami lefordítja a játékok párbeszédjeit?

Figyelt kérdés

Most volt xboxon a summer sale, megvettem a red dead redeption 2-t viszont néha nem igazán értem a storyt.


Szóval a kérdés, van e olyan weboldal ahhol különböző játékok párbeszédjei le vannak írva, esetleg lefordítva magyar nyelvre? Előre is köszönöm!



2022. júl. 31. 21:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10 Nehogy már valakinek ne menjen az angol... Az egyik legkönnyebben megtanulható nyelv ÉS A VILÁGNYELV is. xD Kit érdekel a többi tantárgy, idővel úgy is elfelejted(ahogy én is xD), DE az angol sok helyre kell. Hacsak nincs orvosi igazolás hogy diszlexia-d van(vagy egyéb IGAZOLHATÓ betegséged ezzel kapcsolatban), akkor semmi kifogásod nem lehet. Akkor csak lustaság miatt nem tanulod meg, pedig nem ártana. Úgyhogy #9-el ez ügyben egyet kell értenem. Azt aláírom hogy vannak nehezen megtanulható nyelvek, DE az angol pont nem ilyen.


Szóval #10 King Kong nem arról van szó hogy mindenből jónak kell-e lennie az embernek vagy sem. Itt most arról van szó hogy a világnyelvet a mai fiatalok lusták megtanulni. Aki írni,olvasni és beszélni meg tudott tanulni annak az angol tanulás is menne...



Kérdező ezt amit most írtam nem ellened írom, hanem King Kong-nak szánt válaszként. Mert senki sem mondta hogy mindenből jónak kell lennie az ember fia/lányának. Nem is erről volt szó hogy legyél jó mindenben.

2022. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#11: Nálunk a cégnél is van egy-két programozó és mérnök, akik picsognak, hogy a főnökség nemrég a "fejükre ültetett" három huszonéves menedzsert, akik "most jöttek ki az egyetemről", de ötször annyit keresnek, mint ők, akik X éve a pályán vannak. Igen ám, bácsikák, csakhogy azok a srácok tárgyalási szinten beszélik az angolt, és millió dolláros üzleteket kötnek a cégnek, úgyhogy százszor annyi hasznot hajtanak, mint ti, akik egy pohár vizet sem tudnátok kérni angolul! Arról, hogy vajon milyen szakember lehet az, aki nem képes külföldi szakirodalmat olvasni, ne is beszéljünk.

Szóval igen, az angol nyelvtudás sokkal fontosabb annál, mint hogy mit tanult az ember az iskolában. Az igazi szakértelmet úgyis munka közben fogja elsajátítani, de a tájékozottsághoz, napra készséghez kell a világnyelv ismerete.

2022. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
43%
Azért nem kell ennyire elitistának lenni; nem kell mindenkitől elvárni, hogy menjen az angol. Aki pl krumplit süt a mekiben, mosogat az étteremben, tehenet fej, traktort vezet, annak nem kell. (Bár a traktorban nem vagyok biztos.)
2022. aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
19%

Szóval csak én gondolom úgy, hogy mindenkinek mások az erősségei...

Ennyi erővel én meg azt nem értem, hogy mások miértnem képesek 3-4 jegyű számok fejben szorzására másodpercek alatt, több soros bonyolult matek képletet fejben megoldani gyorsabban mint mások írásban, meg igazából azt se értem, hogy programozni miértnem tud mindenki.

Nem tanulásról beszélek, hanem képességről.

Nekem a számok mennek krvára, az, hogy 1 mondatot teljesen más szavakkal és nyelvtannal rakjak össze, az nagyon nem.

Más meg arra nem képes amire én, mégse nézem le miatta, hanem elfogadom, hogy minden ember MÁS.


De örülök neki, hogy nektek mennek a nyelvek, és ti legalább lesztek valakik (komolyan) :)

2022. aug. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!