Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A ps4-emen ezt hogy tudnám...

A ps4-emen ezt hogy tudnám megoldani?

Figyelt kérdés
Ps4 prom van és amikor játszani akarok egy játékon akkor azt irja hogy(Az alkalmazás nem használhato tovább következö alkalmazás adatai sérültek töröld az alkalmazást a ps4-röl és azútán töltsd le újra a könyvtárbol) de ez csak eddig online megvásárolt játékoknák fordult elő, minden lehetséges módot probáltam amit a neten találtam,újra telepitetem az adatbázist,a licenceket is csináltam 2 3 szor már,és már teljesen újra húztam a ps-t is és nem müködött valakinél ez fordult már elő? Ha tudtok olyan módot arra hogy ezt itthon megcsináljam akkor kérlek titeket irjátok le,ha lehetséges útolso lehetöségként mennénk szervízbe mert úgy hallotam hogy ez az egész lenne olyan 15-20 ezer forint.

2022. júl. 21. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

"de ez csak eddig online megvásárolt játékoknál fordult elő,"


Na most a kérdés adott hogy eredeti forgalmazótól vetted, vagy valamilyen kulcsos oldalról kulcsként?

2022. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A Playstation store-rol vettem a játékokat le akciózva,de a facebook-ra is tettem ki ezt a kérdést egy ps-es csoportba és azt mondták hogy Hdd döglödig a gépben,de nem nagyon értettem mert a hdd-nek úgye a tárhélyhez van köze pedig nekem még félig se volt be telve a tárhély(sorry ha hülyeséget mondtam)de mindenesetre elviszem egy szervízbe és megcsináltatom.
2022. júl. 24. 23:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, a HDD/SSD a tárhelyed(winchester pc-n). Ha az döglödik az megmagyarázza ezt a problémát amit te leírtál. Mivel úgye HDD/SSD tárol minden adatot, így ha az haldolkik vagy tele van már hibás részekkel, akkor minden gond nélkül elő tudja ezt idézni, sőt, örülhetsz hogy egyenlőre csak ennyi bajt tapasztaltál vele. Jól mondták, mielőbb vidd szervizbe és ha nem tudják javítani akkor azonnali csere kell neki.
2022. júl. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!