Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudok Guild Wars...

Hogyan tudok Guild Wars accountot csinálni? .

Figyelt kérdés
Régebben megvettem a GW-nek azt a kiadását amiben benne van az összes kieg meg az alapjáték is. Regisztráltam, játszottam, aztán egy idő után meguntam és töröltem. Most viszont a Guild Wars 2-ről látott videók meghozták a kedvemet (akármennyire is különböznek). A gond csak az hogy a régi felhasználónevemet nem tudom, egy jelszót sikerült csinálnom (reset password), de ez nem elég és ráadásul az egyik karakterem neve is kell a bejelentkezéshez amiről szintén foggalmam nincs... A supportal próbálkoztam de ennyire azért nem tudok angolul és mindig olyan adatokat kell megadnom kérdéseknél, amiket nem tudok. Próbáltam másik accountot csinálni de amikor az aktivációs külcsöt beírtam: "invalid activation key". SZóval mindent megtettem, ezért azt szeretném kérni hogy segítsetek, mindegy hogy a régi accountomat tudom-e újra használni, vagy egy újat csinálni ugyanarra a kulcsra, sőt az sem gond már ha egy másik kulcsot kéne használnom a cél érdekében, nem számít, csak játszani szeretnék és várom a válaszokat. Sürgős! :S
2010. szept. 21. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

azzal a activation key -el már nemtudsz mit csinálni.

Ha régen annyira szerettél játszani csak eszedbe jut, hogy mi volt a kedvenc karid neve.

Próbálgasd azokat a neveket amik valoszinüleg lehettek más ötletem nincs

2010. szept. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elhiheted hogy megpróbáltam de sajna egyik sem válik be... :S

Egyébként én régen nem szerettem annyira játszani 2 hétig ha játszottam vele, mert még csak 10 éves voltam és olyan nehezen ment hogy hagytam inkább, ráadásul angol tudásom 0 volt ahhoz. Most pedig láttam gw2-ről videókat és hogy addig ellegyek gw1-et gondoltam újra elkezdem tiszta lappal, de így nem megy :(

Mind1 azért kösz. :)

2010. szept. 23. 14:28
 3/3 anonim válasza:

Keress egy ismerőst, aki tud angolul.

Nekem is segített emiatt a support.

2010. okt. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!