Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A the sims 3 nem működik mit...

A the sims 3 nem működik mit tegyek?

Figyelt kérdés
a the sims 3 nem működik mit tegyek?amikor elindítom a simset és rá katintok a paly gombra akor mindig a háttér eltünik és a nyíl átvált homok órává csak a start menü meg a nyíl nem tünik el és én órákig vártam de nem történt semmi ezért újra indítottam a gépet.
2010. szept. 20. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
A játék futtatásához szükséges rendszerkövetelményeid megvannak? Ha nem, ez lehet a gond.
2010. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt se tudom hogy mi az és hol van.
2010. szept. 20. 15:47
 3/7 anonim válasza:

Általában ha nincs meg a rendszer követelmény akkor ki szokta írni unable to set graphics mode.

Jó lenne tudni hogy rendszer követelmény.

Az összes adatot a következő képpen tudod megnézni:

Start --> Vezérlőpult --> Felügyeleti eszközök --> Számítógép-kezelés --> Eszközkezelő, az itt megjelenő listában ha a megtekinteni kívánt eszköz előtti + gombra, vagy kétszer a nevére kattintasz, akkor megjelennek az adatai.

2010. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
őőőőőőő...egy kicsit éerthetőbben mondel kérlek
2010. szept. 21. 11:13
 5/7 anonim válasza:

A rendszerkövetelmények ellenőrzésének legegyszerűbb módja. (szerintem):


Menj erre az oldalra:


[link]


Írd be a játék nevét( The Sims 3), vagy válaszd ki a listából. Ezután katt a Can you run it? gombra. Szerintem ezután nagyobb gond nélkül ki fogja hozni a géped adatait a rendszerkövetelményhez viszonyítva.

2010. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó de amikor a zöld csík tölt akor több órát is vártam és mindig amikor betölti akor újra kezdi.
2010. szept. 24. 12:53
 7/7 anonim ***** válasza:

sok sims-nek megvan az az egyedi tulajdonsága hogy ha jó ha nem jó nem indul :D

megoldás: újratelepítés, operációs rendszer csere, patch-t tölteni a játékhoz, lehet crack is kell mert nem mindegyik írja hogy kell, pedig kell, új fajtájának letöltése..., válogass :)

2010. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!