Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Cyberpunk 2077-róla írna...

A Cyberpunk 2077-róla írna bárki nem szubjektív tapasztalatot (játék előtt vagyok, szeretném tudn ia legfotnosabbakat mielőtt játszom vele)?

Figyelt kérdés
2022. jún. 22. 23:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Mik a legfontosabbak játékmechanika, történet, hangulat, minden téren?
2022. jún. 22. 23:26
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az , hogy legfontosabbak?
2022. jún. 23. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A játékmechanika ugyanaz, mint a legtöbb akció fps esetében, kiegészítve rpg elemekkel. Ebből a szempontból talán a Wolfenstein: Youngblood, vagy a Far Cry játékokhoz lehetne hasonlítani.

A története élvezhető. Igaz nem olyan nagyszabású, mint amilyennek beharangozták anno. De simán többször is végigjátszható, már csak a döntéseink függvényében elérhető különböző lezárások miatt is. A mellékküldetések elég változatosak. Nyilván vannak bennük viaszatérő elemek, de nem önismétlőek és történetileg sem egysíkúak. Olykor viccesek, szomorúak, vagy éppenséggel elgondolkodtatóak. Szóval mélyítik a játék világát.

Hangulata tipikus cyberpunk. Alapvetően futurisztikus színes-szagos neon kavalkád, helyenként sötét és lepusztult világvége érzettel. Az egész légköre olyasmi, mint a Szárnyas fejvadász, a Valós halál és talán a Robotzsaru (1987!) esetében.

Összességében magával tud ragadni a játék atmoszférája, ha szereted a cyberpunk műfajt.

2022. jún. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
A játék az elmúlt évek egyik legnagyobb átverése, lényegében bűncselekmény volt kiadni és eladni, pláne olyan drágán.
2022. jún. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Valami 10 euróért vettem, de azt is megbántam. Két hónappal előtte toltam végig a Deus Ex sorozatot, és mindegyik része jobb cyberpunk élmény volt, mint a Cyberpunk 2077. Sőt, még a Watch Dogs: Legion-t is jobban élveztem, pedig az nagy szó!

Az egy dolog, hogy a beígért feature-öknek kb. 80%-a hazugság volt, de még enélkül, önmagában is gyenge játék. Sem open world-ként, sem RPG-ként nem állja meg a helyét.

2022. jún. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!