Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb kártyajáték:...

Melyik a jobb kártyajáték: Magic: The Gathering vagy a World of Warcraft?

Figyelt kérdés

Most néztem és nagyon megtetszettek ezek a kártyajátékok.

2 közül melyik a jobb? A Magic : The Gathering vagy a World of Warcraft?


2010. szept. 19. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Mondhatok egy harmadikat? Egy időben nagyon rajongtam a Hatalom Kártyáiért (HKK), magyar fejlesztés, szerintem az überel minden külföldről bejött kártyajátékot.

Amúgy ha a kettő közül kellene választani, Magic, számítógépen nagyon sokat játszottam olyat régen.

2010. szept. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magic népszerűbb.
2011. jan. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cartmenkid válasza:
77%
a HKK egy paintel rajzolt szutyok már bocsnát de ha kártyáért adok ki pénzt az legyen már igényes grafikájú! Szerintem Magic és WoW egyenlő jó bár én inkább Magic-re szavazok mert viszonylag egyszerű a szabályrendszere amibe pár játék alatt belelehet jönni. Sok a taktikai lehetőség (Horda deck csak támadsz, lényölő, lövő, akadályozó, Combos, vegyesek) Szerintem a Magiccel próbálkzz és ha Pesten jársz a Sárkánytűzben még a társaság is kiváló!
2011. szept. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Egyértelműen a Magic!!!

Aki mást mond az vagy hülye, vagy hazudik!

XD

2011. nov. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!