Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kapható valahol olyan puzzle,...

Kapható valahol olyan puzzle, amit fel lehet rakni a falra, vagy ezt csak házilag lehet megoldani?

Figyelt kérdés

2022. máj. 26. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami lakkot kell hozzá venni, ami összefogja a darabokat, aztán bekeretezheted. Régen nézegettem én is, de hagytam a francba, mert macerás.
2022. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van kimondott Puzzle ragasztó, azzal csak simán 1x-2x bekened, megvárod míg megszárad és egyben tartja az egész kirakót. Beszivárog a darabok közé és átlátszóra szárad, szóval semmi nyoma nem marad. Én csak azt használtam bármi féle képkeret nélkül és simán egyben maradt évekig a falon. Szimplán rajzszeggel tettem fel, de akár egy kisebb akasztót is ragaszthatsz a hátuljára ha nem akarod átszúrni a kirakót. Felesleges lakkal, meg hasonlókkal szenvedni. Én anno a Ravensburger Puzzle ragasztóját használtam és 4db 1000 darabos kirakóra elég volt úgy, hogy 2 rétegbe kentem fel a ragasztót.
2022. máj. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!