Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell ezt a műveletet...

Hogyan kell ezt a műveletet csinálni?

Figyelt kérdés
tudom illegális minden ami a torrentezéssel kapcsolatos,de azt szeretném tudni,hogy amik fenn vannak játékok torrent oldalakon playstation vagy xbox játékok azokkal mit kell csinálni? letöltöm és kiírom egy üres dvd lemezre vagy hogyan kell?és ugyan olyan lesz a minőségük mintha boltban venném meg?
2010. szept. 18. 12:38
 1/4 anonim válasza:
Nem, rosszabb lesz a minősége, lehet hogy kép se lesz, de hang az biztos hogy nem lesz. Talán még az olvasó fejet is kiégeti.
2010. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az elöttem szólónak pont az ellenkezője.

Egyébként NEM mindeggyik program illegális!!!

Ha az lenne ,már régen betiltották volna.

2010. szept. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a kérdésemre sajnos még nem kaptam választ:(

nah szóval amik vannak ps2 ps3 xbox játékok a boltban tízezer forintok,de az interneten már meg lehet őket szerezni,és erre vagyok kíváncsi,hogy ha letöltöttem őket mit kell velük csinálni,kiírom egy üres DVD lemezre és berakom egy játék konzolba(xbox360 ps3)? vagy hogy képzeljem el.

2010. szept. 20. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen. Szóval ha késsz a letöltés ,akár azonnal telepítheted.Vagy kiírod dvd-re, cd-re Így később is meg lessz.Onnan bármikor lehet telepíteni.

Arra figyelj, a torrentnél illik visszaadni amit kapsz,tehát seedelj.

2010. szept. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!