Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell crackelni a Sims 2-t?

Hogyan kell crackelni a Sims 2-t?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék játszani a Sims 2-vel, de sajnos nekem nem engedik, hogy megvegyek akármilyen játékot, ami drágább 1000 Ft-nál, vagy le is lehet tölteni az internetről. Már letöltöttem torrentként, mellé a BitTorrentet is, a Daemon Tools-t is, és meg is tudom nyitni a fájlt: de még mindig nem működik. Nem találja a meghajtót, amin lennie kéne a játéknak, vagy valami ilyesmi. Próbáltam már DVD-re írni, de nem tudja. Arra gondoltam, talán a crackeléssel lehet ezen segíteni? Egyáltalán mi is az a crackelés? Ha nem működne az se, akkor mit lehet még csinálni? Kérlek válaszoljatok!
2010. szept. 17. 18:08
 1/3 anonim válasza:
Ugy kell, hogy beirod a GOOGLE-ba, hogy the sims 2 crack, akkor azt letöltöd, és bemásolod a ahova mentetted ott a Game/bin mappába, és ott rákattintasz a bemásolt mappára! :)
2010. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem engedik meg, hogy megvedd az 1000 Ft-nál drágább játékot? Nagy kamu, akkor nem játszol, ennyi!
2010. szept. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kamu, tényleg nem engedik!
2010. szept. 20. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!