Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért dob ki a City Car...

Miért dob ki a City Car Driving játék kb 10 perc után?

Figyelt kérdés
A játékot letöltöttük kb 2 hónapja, nem megvettük. Az elején nem volt semmi gond, de aztán sokáig nem játszottam vele. Most a napokban kezdtem újra bekapcsolni de mikor free drivingba vezetek egy jó 8-10 perc után elkezd szaggatni és kidobni. Próbáltam rendszergazdaként is elindítani, de nem változik a dolog. Ez mitől lehet és hogyan tudnék rá megoldást találni?

2022. máj. 7. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát így jártatok. Tört játéknál semmire sincs garancia és örülhettek ha csak működni szűnik meg és nem pakol tele mindenféle crypto/malware programmal.


Hogy mi a megoldás? Megveszitek eredetiben vagy így jártatok, ennyi és nem több. NEM kötelező játszanotok vele. :)

2022. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem működhetne rendesen, azért mert letöltött. Vagy nem?
2022. máj. 7. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Letőltőtt=tört játék. Meg van buherálva hogy "működhessen". Továbbá ki tudja miket raknak még bele a törés mellett. Ez ilyen, nem azonnal jelentkezik a hiba a lopott játékoknál. Ez van, vagy játszol így, vagy megveszed eredetiben. Nincs harmadik opció és örülhetsz ha csak ennyivel megúsztad a dolgot.
2022. máj. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell azt megvenni, kölcsönkéred az eredetit vagy keresel olyat akinek megvan és lemásolja neked. Tört játékot ma már rizikós leszedni, régen kb. senki nem rakott bele vírusokat, de ma már mindenféle ssl/tls beépülő van.
2022. máj. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!