Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehetnék jobb a LOL-ban?

Hogy lehetnék jobb a LOL-ban?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Pár napja kezdtem el a LOL-al játszani.Eddig nyolcas szintű vagyok,ebből lehet következtetni hogy erősen kezdő.Igazából az a tapasztalatom hogy ha valaki kezdő akkor már egyből noob/report és a legjobb hogy már néha hárman akarnak reportolni mert az egyiknek nem tetszett valami, pedig még alig kezdődött el a játék. (még egyszer sem haltam meg se semmi)És szeretném megtudni hogy ezzel mit lehet kezdeni?Illetve tippeket is elfogadnák.A válaszokat előre is köszönöm.

2022. ápr. 28. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:
90%
Érdemes kikapcsolni a chatet (/mute all), semmi érdemeset nem mondanak a csapattársak. A játékot pedig játszd nyugodtan a saját tempódban, valahol mindenkinek el kell kezdenie. YouTube videók egyébként sokat segítenek, érdemes az alapján keresni, hogy melyik lanen szoktál játszani.
2022. ápr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes az elméleti és a gyakorlati részét is fejleszteni a tudásodnak. Rengeteg tutorial és leírás van, alapdolgokon kívül a fejlettebb gameplay mechanikák használatáról is, csomó olyan dolog amiről lehet még nem is tudtál. Simán tanulható. Viszont gyakorlatban is fontos tesztelni új dolgokat, pl botgamekben rutinszerzés, különböző kombók begyakorlása, stb. És hát főleg a rutin és az idő, minél több éles játékot játszol, annál jobbá is válhatsz.
2022. máj. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!