Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik lehetett ez a Star...

Melyik lehetett ez a Star Wars játék?

Figyelt kérdés

a kétezres évek második felében játszottam egy űrhajós tematikájú SW játékkal PC-n, és nem találom már. A pontos nevére nem emlékszem, viszont a grafika lesimított volt, nem volt kidolgozva, inkább egyenes, egyszínű felületek voltak rajta. Az első küldetés a Yavini csata volt, ahol X és B szárnyúakkal harcoltál két vagy három csillagromboló ellen, utána a halálcsillag felszínén ágyúkat kellett kilőnöd.

Ami még szerintem segítség lehet, a lövés hangok nem az eredetiek voltak, hanem éles, ütyülés szerű hangok. A rombolókon pedig ki tudtad lőni a tornyon a két gömböt, illetve az ágyúkat, amik zöld kockák voltak.

Valami indi játék lehetett, nem emlékszem többre sajnos.



2022. márc. 30. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]



Ez nem elhetett?


Amúgy jó trükk, keresésnél ne sima google kereséssel próbálkozz, hanem képekre keress, és ha valamelyiket felismered a képek közül már kb ynert ügyed van.

2022. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez az, király vagy köszönöm.

Nem is tudom elmondani, hogy ez most mennyit jelent.

2022. márc. 30. 01:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a leírtak alapján inkább a frissebb verziója lehet a "Battle of Endor"

https://www.youtube.com/watch?v=OpRLh3h0D8M


De igen az első válaszolónak igaza van, ez az a játék, most mindegy melyik a kettő közül. De ha engem kérdezel az Endor a jobb, mivel anno én is játszottam mindkettővel mikor még ilyen kis kartonpapíros mifenében lévő lemezen voltak ezek. :)

2022. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen :)
2022. márc. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!