Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi történne ha bebugolna a...

Mi történne ha bebugolna a világ és beesne mindenki a textúra alá?

Figyelt kérdés
A buszon hazafelé utazva gondolkodtam, hogy min gondolkodjak és eszembe jutott, hogy mi lenne ha bebugolna a világ és beesne mindenki a textúra alá.
2010. szept. 14. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de mit akarsz kérdezni? Nem értem.
2010. szept. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én sem értem
2010. szept. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem, de amúgy nincsenek normális gondolataid?
2010. szept. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a textúra alá?

inkább menj leckét írni

2010. szept. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Figyelj pöcörő, ez itt körülötted a valóság. Nem számítógépes grafika, nem számítógépes játék. Ha elüt az autó, utána meglehetősen rosszul érzed magad. Ha valamit elrontottál, nem töltheted be az előző mentést. Amit teszel, az kihat a jövődre, ha valamit elcsesztél, akkor elcseszted, mehetsz próbálkozni újra, vagy bocsánatot kérni. Sokat ülsz gép előtt.
2010. szept. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A többi válaszadó kicsit túl komolyra vette a figurát azt hiszem...;)

Vicces gondolataid vannak, de ez tetszik! XD

Elkezdenénk zuhanni...aztán vagy Kínában "érnénk földet", vagy elakadnánk valami vezetékben/alagútban (GTA), esetleg egy idő után hírtelen megállnánk a 3D-tér alján és kipurcannánk (a'la Driv3r) XD.


Engem az szokott elgondolkodtatni, hogy miért van időnként köd, főleg a városokban? Talán túl sok a poligon és a látótér csökkentése nélkül belassulna körülöttünk a világ? XD XD XD

2010. szept. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!