Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Howrse nevű játékban kinek...

A Howrse nevű játékban kinek mi a véleménye a mostani moderátorokról? Nevük Guinevere, Moc, Rohan, Rosco

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Amikor volt fórum szerettek mindenbe belekötni, jelentgetni a lovaim neve miatt, ok nélkül törölni logikus kérdéseket. Pl a segítségkérős és az írós témát is amit az ő dolguk lett volna moderálni és rendben tartani hogy normálisan működjön inkább törölték.


Mostmár hogy nincs fórum persze nem tudnak nagyon rendezkedni. De egyébként az egyikkel beszéltem küön, egyébként teljesen jófej segítőkész, de a fórumokat egyszerűen nen tudták menedzselni annó.

2022. márc. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Moc nagyon jó arc, jól el lehet vele beszélgetni.

Guinevere segítőkész, régebben még többet volt aktív a fb csoportokban, mostanában nem láttam.

A másik kettőt nem ismerem semmilyen szinten, nem beszéltem még velük.

2022. márc. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Moc-ról nekem kicsit negatív véleményem van. Régen történt velem egy rossz dolog lényegeben a csapatomat meglopták belerontottak az előtagba a bemutatóba. Akkoriban még friss volt a csapat nem nagyon értettem mit hogy kell benne csinálni rangokat adni lovat kölcsön adni stb..így könnyen ki tudtak használni. Bizonyítékokkal képernyő kepekkel felkerestem Moc-ot de sose válaszolt a levelemre végül Konstantín segített amennyire tudott aki már nem modi és a nevét is megváltoztatta.a Többiről nem tudok semmit azért érdeklődöm ha történne valami rossz ismét akkor kihez tudnék fordulni aki segítene is és nem ignorálna.
2022. márc. 25. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Gp lopással és hasonlóakkal nem nagyon tudnak mit kezdeni sajnos:/

Nem tudom Moc miért nem válaszolt, őt ajánlanám vagy Guineverét. A másik két moderátorról semmit nem tudok, de szerintem hozzájuk is lehet fordulni.

2022. márc. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!