Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem tudom telepíteni a Splinte...

Nem tudom telepíteni a Splinter Cell Chaos Theority-t. Miért?

Figyelt kérdés

Akár hányszor rámegyek a setup.exe-re nem történik semmi! Ahonnan leszedtem játékot ott nem mondtak semmi problémát! A játék iso-s és a launcherrel se lehetett miután Daemon Toolsal rámentem és ezért kicsomagoltam de semmi nem történik most se! Ilyen problémám még nem volt soha más játéknál szóval kezdő vagyok az ügyben és rákerestem a neten de úgy látszik én vagyok az egyetlen vagy csak rosszul fogalmaztam meg!:(


A gépem XP-s és az ajánlott gépigénynél jobb a gépem úgyhogy nem tudom mi lehet a gond!


2010. szept. 13. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Az iso-t mountold be deamon tools-sal. JObbkatt Deamonra->virtuális eszközök-> valamelyiket válaszd ki-> találd meg az iso-t és menni fog.
2010. szept. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezzel kezdtem de nem lett jó ezért kicsomagoltam de akkor se!
2010. szept. 19. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!