Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lost Ark tippek, trükkök?...

Lost Ark tippek, trükkök? akármilyen segíség jól jön!

Figyelt kérdés

Tehát tegnap töltöttem le ezt a játékot, és mivel nem magyarul van, nagyon sok szöveget nem értek benne, és nem a párbeszédekről van szó. Mire valók a rúnák, hogy lehet fejleszteni? meg rengeteg tárgyam van már most, van többféle health potion, viszont ha oda akarom húzni a lenti középső slot egyikébe, nem engedi, azt irja ki hogy oda csak health potionokat lehet, de hát ez is az.

Meg hol lehet pets-t szerezni? lovam már van



2022. márc. 13. 22:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogsz érteni mindent, csak játszanod kell. A játék elég komplex, vagyis nagyon sok mindenből tevődik össze, rengeteg féle currency van, de egyáltalán nem nehéz. Sőt, könnyű minden benne az abyss dungeon kivételével, de az is teljesíthető, ha megérted majd a mechanikát.

Amit én tanácsolok, hogy csinálj/ne csinálj, mert én hibáztam vele:

Bármilyen ládát kapsz ajánédkba (rapport gift, választható sea coin, engraving recipe) tedd félre, és ne nyisd ki! - Akkor nyisd ki, ha majd szükséged lesz rá, és biztosan tudni fogod, hogy melyiket akarod kiváltani. Lehet ezt már későn írom, és nyitogattál random engravingeket, ahogy én, de hátha nem. Később meg pont az lesz a baj, hogy kék könyveid lesznek dögivel, mert mindenhol dob kb, még váltani is lehet, de a zöld nem lesz, csak úgy ha megveszed goldért marketből. Engravingeknél szerintem ha Gunslinger vagy, akkor a Hit Master, Keen Blunt Weapon, Adrenaline-t húzd, class engravingnél Peacemaker fontosabb, a másik nem jó, mert nem engedi használni a shotgunt, csak crit rate-t ad ami alapból sok képességeden van és accessories-nál is critet húzol, szóval az bőven lesz. NE HÚZZ Grudge-t, mert annak csak úgy van értelme ha 3-as szintű, szóval ráér ha már late game-ben vagy.

És amúgy alaposan olvass el minden egyéb küldetés jutalmat, amit kapsz hogy az mit csinál. Pl én random jobbklikkeltem, elhasználtam egy rakás work energy potiont (ami trade skillekhez kell), és egy rakás stronghold energyt is. Amit jobbklikkelni lehet mindig azok a kártyák és a kártya XP. Egyik kártyát sem szabad kidobni, ha már be van telve, mert a book-nál rengeteg bónuszt kapsz rájuk, a szürkékre is. Goldot kell currency exchange-nél váltani crystal-ra, és enhance-nél kibővíteni, feloldani több kártya slot-ot. Egyelőre ne enhance-lj egy kártyát sem!!! Kártya XP abból nem kapsz sokat, és inkább late game-ben fontos. Pl van egy crit rate +7% vagy additional damage +8% sett, az mindenkinek jól jön, de csak akkor tudod megcsinálni, ha minden kártyát kigyűjtesz és x alkalommal fejleszted. Amihez kellenek ugyanolyan kártyákból még x darab (max 5 enhance egy kártya). De egyelőre ne enhancelj semmit, csak majd bővítsd a slotokat. Akkor kell csak enhance, ha már előre meg van az x fejlesztésre való kártya. Amíg nincs meg, tegyél be 3x +4% HP vagy -5% dmg from boss monsters, vagy -8% dmg from foes below 50% hp kártya settet, ezek mind jók és 2 db-al már aktiválja a bónuszt.

2022. márc. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ami még nagyon fontos, és írtál is a potikról, a % HP potik, amiket sok küldinél kapsz, azokat máshogy nem fogod tudni megszerezni, csak craftolni, vagy goldért venni!!! A % hp potik lényege, hogy guardian raid-en, vagy abyssal dungeon-ben használd, mert ott az alap potik tiltottak. Szóval ha bárhol leugrik a HP-d, SOHA SOHA SOHA ne % hp potit használj, azt csak kizárólag guardian raid és abyssal dungeon! Ha craftolni akarsz majd, nagyon sok növényt kell farmolj, 30% hp potira csak silver kell, későbbi nehezebb pályákon már fog kelleni a 45% vagy 60%-as poti is, na azokhoz már gold is kell, hogy craftolj, és még több növény. Szóval ha chaost farmolsz, vagy akárhol vagy és leugrott a HP-d, NE HASZNÁLD el a % hp potikat!

Ezeket mind azért írtam le, mert én hibáztam velük, hátha te nem fogsz.

2022. márc. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként tier 3-ba feljutni, egész 1350-ig nagyon egyszerű. Én most vagyok 1350, és február 21-én töltöttem le. Naponta ki tudsz farmolni 2 chaost, 2 guardian raid-et, azok adnak sok honing matit. Rengeteg helyről tudsz váltani is, amelyek hetente resetelődnek.

- chaos dungeon mellett van exchange: miután a napi 2 aura chaost letoltad, még be tudsz menni, és másik fajta shardot kapsz - tier 1 és 2-ben elég kevés kell a váltáshoz

- sylmael bloodstone exchange: ezt akkor kapsz, ha beléptél egy guild-be, minél nagyobb szintű a guild és a shop, annál többet tudsz váltani - bár keveset

- kikötőkben a hajó: ez legyen az UTOLSÓ szempont, mert pirate coin sok mindenre fog kelleni, a sea coin (ginea és sun coin főleg) is rengeteg mindenre, pl: giant heart, masterpiece, küldikhez kötelező emote és sheet music - néhány sun coint lehet váltogatni, de azt is óvatosan! Az island küldik EGYSZER vihetők végig 1 accounton, tehát hiába csinálsz több karaktert, mert nem tudsz újra island küldizni! Egyszer fogod csak megkapni a pirate coint is, és a sea coin chesteket is! Szóval ne lődd el csak úgy a shipnél, hogy hamarabb fejlődj, mert később megbánod, amikor kellene de ez sincs, és az sincs!

- MOST van event exchange! Ha van kiskarid már, akkor vele is csináld a napi 2 chaost, guardian raid-et, és kapod az event pontokat velük is. Én azt tanácsolom, hogy amit bírsz MINDENT válts ki az eventesnél, mert nála minden hasznos és nagyon sok minden van! Csak ne bontsd ki, az engraving könyveket és sea coin chesteket, tedd félre!

Elvileg a mai új patch után lesz PVP vendor is, akinél szintén lehet majd matikat váltani.

Az összes exchange közül a SHIP LEGYEN AZ UTOLSÓ!!! És csak akkor ha muszáj. Ezt mindenkinek írom, aki még nem tier3, aki az már valószínűleg tudja. A pirate coin és a sea coin baromi hamar elfogy, amint a gyűjtögethető cuccokat kiváltod velük. Sőt, nem is lesz mind elég. Én minden pirate coint ellőttem konkrétan. Una Task küldi reputation ad valamennyit, ha napi szinten csinálgatod, de az még mindig nem az a hatalmas mennyiség, amit szigetekről szedsz össze. Azt félre kell tenni!

2022. márc. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Rapport egyébként nagyon fontos, és sajnos én hülye voltam, össze-vissza adtam giftet az NPC-knek. Pedig ha megfigyeled, minden gift-nél írja, hogy melyik rapport NPC preferálja, ha neki adod, több rapport pontot gyűjtesz. Ha így csinálod, hamarabb meglesz majd a Trusted rajtuk.

Ezeket a rapport NPC-ket kell elsődlegesen focusolni (napi emote, zene, giftet ne add oda ha nem ő preferálja, csak a legendary-t - mert azt mindegy kinek adod):

- Beatrice (giant heartot ad)

- Sasha (goldot és giant heartot ad)

- Calvasus - a Hypnos's Eyes szigeten van (giant heartot és island tokent ad)

- Nineveh (giant heartot ad)

- Nia (omnium start ad)

- Yorn Neria, Rohendel Orelda, Prideholme Siera, Yudia Thunder - csak tőlük tudod megszerezni az adventurer's tome teljesítéséhez a food ingredienteket

Calvasus és Nineveh kivételével ne fókuszáld a többi island NPC-t! Van 30-40 island soul amit kb gyerekjáték megszerezni, csak oda kell menni és megcsinálni egy küldit, vagy egy kisebb co-op éneklős/gyűjtögetős cucc van. Az arany teknős (mount) meg a skill poti, ami még előtte van azokat hamar meg lehet szerezni. A többi jutalom az island soul-okból (amiből jópárat az NPC-ktől szerzel meg) nem olyan fontos, mint a Giant Heart és az Omnium Star, ez a kettő a legfontosabb collectibles, és fentebb leírtam kiktől tudod megszerezni, na őket kell fókuszolni rapportoknál. Tehát náluk használd el a napi 5 emote, zenét.

2022. márc. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

na ez elég sok infó, túl sok is, felét sem értem de azért köszi :D


még vannak valamilyen stone-k, több féle, chaos és abyss dungeont nem tudok menni mert nem engedi még (29-es szintű vagyok)

2022. márc. 24. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!