Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Terraria világok közti átmenet?

Terraria világok közti átmenet?

Figyelt kérdés

[link]


Üdv. Erre a játékra lennék kíváncsi. Ha létrehozok 1 karaktert classic szinttel, majd csinálok neki 1 classic világot is, később ha csinálok 1 expert/master-t is akkor át tudom oda vinni? Ha igen minden elért cucc,szint megmarad, vagy előröl kell kezdjek ott mindent? Remélem azért érthetőre sikerült a kérdés. A segítőkéz válaszokat köszönöm.



2022. márc. 7. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Világot ÉS karaktert külön hozol létre/választasz ki. Ha van egy feltápolt karaktered classic-on, akkor ha csinálsz nehezebb világot, be tudsz rá menni az erős karaktereddel is (vagy csinálsz megint egy újat és a nulláról kezded).
2022. márc. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehát akkor átvihető a karakter a világok között. Értem, köszönöm szépen a gyors választ. :)
2022. márc. 7. 12:41
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt is meg tudod tenni, hogy van egy végjáték szintű karaktered, akkor azzal bemész egy barátod világába, aki most kezdte (pl repkedő űrhajóval).
2022. márc. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, ez így elég jól hangzik. :) Még 1 kérdésem lenne. Kb mennyi idő lenne mire "végjáték" szintre érnék? Szép lassan, mindent begyüjtve stilussal.
2022. márc. 7. 13:19
 5/9 A kérdező kommentje:

Illetve még 1 kérdés. Ha most baráti köröm miatt átváltanék GOG verzióról Steam verzióra akkor a karaktere(i)m és világ(ai)mat át tudnám vinni Steam-re hogy ott folytassam plusz az achievmentek miatt, vagy ott ismét előről kéne kezdenem, mert a Steam nem puszipajtása a GOG-nak? Vagy GOG-os tud cross-playingelni a Steam-esekkel?


Ui: Azért GOG van meg mert anno ott volt akciós mikor vettem.

2022. márc. 7. 13:28
 6/9 anonim ***** válasza:

GoG vs Steam nem tudom, csak steamet használok. Végjáték embere válogatja, mennyi mindent akarsz építeni. Ez kb olyan mint a Minecraft, több ezer órát is belerakhatsz az építkezésekkel, de lehet 10-12 óra is elég, speedrunban minden terraria boss-hoz 1ó 42 perc jelenleg a rekord.

Ha egyedül kezded segítség nélkül, mire mindennek utána nézel/olvasol, stb, szerintem lesz egy 40 óra kb, de elég nagy a szabadsági fok, éppen mit merre csinálsz.

2022. márc. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen.
2022. márc. 7. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt is meg tudod csinálni, hogy ha belépsz egy expert vagy master világba, onnan vihetsz át akár expert exclusive itemeket a classic világodba. A játékidő meg relatív, nekem volt olyan világom amiben több mint 200 órám volt és mindig legkisebben játszok. Mondjuk már nagyon nem is tudnék benne mit építeni, kb minden eventre meg mobra építettem egy farmot, talán csak egy-két endgame eventet nem tudtam kimaxolni, mint a Frost Moon
2022. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Erről jut eszembe hogy milyen nagyok a világok? Mármint hogy mérik a small-medium-large-t? Illetve minél nagyobb annál több féle nyersanyag van benne?
2022. márc. 7. 20:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!