Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher 3-al kapcsolatos...

The Witcher 3-al kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Lenne pár kérdésem a játékkal kapcsolatban.


1. Miért van Steamdb-n "Sandbox" kategória is a játéknál? Ez nem story alapú RPG?


2. Ha már sandbox, akkor ha végigviszem a main story-t, akkor utána is tudom folytatni a játékot a végtelenségig mint pl 1 mmorpg-ben? Vagy NG+ van a játékban? Ha NG+ akkor miket "viszek át" NG+ részbe?


3. Lehet ostoba kérdés de "csak" single player rész van, vagy van multija is mint pl GTA 5-nek? Ne értsetek félre nem a multi érdekel, csak kiváncsi vagyok mennyire van jól kidolgozva a solo rész. Vagy le van tojva mint GTA 5-ben? Tudom más fejlesztő meg minden, de jobb szeretnék biztosra menni.


4. Látom van magyar felírat hozzá. Ez Fordítók által készített "hivatalos" fordítás lenne, vagy valami otvar a fejlesztők által gépi fordítóval belerakott moslék, ami akár félig angol is maradhatott? Nincs azzal semmi bajom ha angolul kell játszanom, csak érdekel hogy minőségi-e a fordítás vagy sem.


5. Van benne lehetőségem craftolni, házat venni/építeni, lovon kívül mást használni hátasnak, pet-et szerezni?


6. Hallottam olyant hogy a Witcher 3-nak már szintrendszere van. Ezt hogyan kell elképzelnem?


Hirtelen csak ennyi jutott eszembe, de ha lenne még valami azt majd megírom. Lehetőség szerint olyanok válaszát várnám akik már legalább 1x "végigjátszották" a játékot, tehát tapasztalatból tudnak válaszolni.



2022. febr. 28. 19:23
 1/8 A kérdező kommentje:

Kiegészítés:

7. Ugye most volt cyberpunk-nál komoly downgrade. Ez előfordulhat a witcher 3-nál is? Vagy ezzel csak a konzolosokat szívatják és a Pc osztály biztonságban van?

2022. febr. 28. 19:26
 2/8 anonim ***** válasza:

1. Ahogy az előző két rész esetében, úgy itt is szabadon bejárható területek vannak, ezért sandbox. Igen, ez egy sztory alapú RPG.


2. Van NG+ és a történet vége után is szabadon folytathatod a játékot. A végtelenségig nem, csak addig, amíg tartalom van benne, ez nem egy mmo. NG+ esetén megmaradnak a már feloldott képességeid, a tárgyaid nagyrésze és az összegyűjtött aranyad.


3. Csak Single van, nincs multi.


4. A játék magyarul jelent meg, nyilván hivatalos.


5. Van benne craft, saját birtok (a 2. kiegészítőben), csak lovon lovagolhatsz.


6. Itt nem tudom mire gondolt a költő, RPG, tehát a karaktered fejlődik (szinteket lép) és így az erősebb ellenfelek is legyőzhetőek. De ez minden RPG-ben így van kb.


7. Ez egy 2015-ös játék, aminek a támogatása befejeződött. Nem is jelent meg az előző konzolokra, így nem volt mit variálni vele. De úgy tudom, hogy terveznek belőle nextgen kiadást, gondolom az PC-n is szépít a játékon majd.

2022. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Még 1-2 ponthoz kapcsolódóan lenne 1-1 további kérdésem.


2. Tehát ha főtörténet végig lett játszva, akkor addig amíg dlc-s küldetések vagy sima küldetések vannak addig nem ér véget a játék jól értem? De ha mindennel kész leszek, fő,mellék,napi küldik akkor jön a vége a credits logókkal? Vagy még akkor is tudnám folytatni ha akarnám(még ha csak céltalanul is bolyongani)?


4. Ezt úgy értettem hogy már a megjelenés pillanatában magyar volt, vagy később egy forditó/fordítócsapat munkája által vált hivatalóssá? Mint pl LostProphet hivatalos fordításai. Mert én már láttam olyant hogy indulástól volt benne magyar nyelv, csak a fejlesztők feladták így a végére már csak félmagyar volt a játék, vagy csak értelmezhetetlen gépi fordítást raktak bele a fejlesztők.


7. Ez a nextgen kiadás kötelező jelleggel lesz majd, vagy opcionálisan választható lesz? Illetve akkor ilyen lehúzásra nem kell PC-n számítani mint amit most a konzolosok kaptak cyberpunk-ra hogy lebutítják/megcsonkítják a pc- verziót?

2022. febr. 28. 20:21
 4/8 anonim ***** válasza:

2. A stáblista a történet befejezése után jön. Céltalanul bolyongani bármeddig lehet.


4. Teljes mértékben hivatalosan támogatja a magyar nyelvet a játék, ahogy a korábbi részeknél is volt.


7. Most is, és később is szabadon állíthatod a grafikát, úgy állítod be, ahogy akarod. Ahogy írtam, nem fog megjelenni korábbi konzolokra, nem fogják azokra optimalizálni.

2022. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2. Tehát amíg a legvégső főküldetést nem fejezem be addig a végtelenségig játszható. Ha pedig letudom a legutolsó főküldetést akkor pedig credits és jöhet az NG+ értem. Köszönöm.


4. Értem, köszönöm. Esetleg magyar szinkron is van mint az első résznél? Vagy csupán a felírat?


7. Remek akkor szabadon választható lesz. Illetve én PC-s vagyok, de most azok után amit a Cypberpunk-al müveltek konzolon, megmondom őszíntén hogy megingott a bizalmam a fejlesztő csapatban.


Köszönöm szépen a gyors és tartalmas segítséged. :)

2022. febr. 28. 20:45
 6/8 anonim ***** válasza:

2. Nem. Sandbox játék, tehát azt csinálsz amit akarsz. A stáblista előtt is, meg utána is. Ha te előbb letudod a fő szálat és utána állsz neki a mellékes dolgoknak, vagy fordítva, vagy keverve, szíved joga, ahogy akarod.


4. Nincs szinkron, ezt egyértelműen jelzi a játék adatlapja is.


7. Ha már erőltették a korábbi konzolokra való megjelenést, az a minimum, hogy játszható állapotba hozzák rajtuk. A régi konzolok tulajdonosai ezzel csak nyernek.

2022. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

2. Szóval a stáblista után sem ér véget a játék és dob vissza a főmenübe? Ez így még jobb. :) Viszont akkor hogy indítod el a NG+ ha nincs stáblista után sem vége?


4. Értem, jogos.


7. Ez is igaz. Csak nehogy az legyen mint a Cyberpunk-nál. Hogy -50gb és downgrade. xD


Na de köszönöm szépen a segítséged. :)

2022. febr. 28. 22:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem sokára kap egy next gen updatet, meg még pár dolgot, szerintem azt várd meg. :D
2022. febr. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!