Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik a véleményeitek az online...

Mik a véleményeitek az online világ toxikus videlkedéseiről, ott a Gyakorikerdeseken is ez megy, nem kivétel ez alól, csak itt egy cikk, ami leírja miről is van szó?

Figyelt kérdés
[link]
2022. febr. 7. 18:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Elkeresítő, mert más oldalon is megy rágalmazás, más sárba tiporása, személyeskedések. A moderáorok is sem fogják rendben tartani az oldalt, mert mindig lesznek romboló fórumtársak, bannolni meg nem bannolják őket, nem tudni miért, de ez játékokban még rosszabb, mivel az egy kikapcsolódás lenne, csak a több ember ellehetetleníti és nem kevés arányban van jelen.
2022. febr. 7. 18:49
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ez még mindig jobb, mint mikor régen a parkban meg a kocsmában verték össze egymást az ilyen emberek.
2022. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lényegében ezért nem játszom nagyon random emberekkel online játékokat. Ha van egy kis játékra fordítható időm, azt szórakozással kívánom tölteni, nem azzal, hogy vicceskedvű pistikék megpróbálják elrontani azt. Single, vagy barátokkal játszom együtt.
2022. febr. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
aki komolyan veszi az egy hülye... én csak azért csgoztam már a vége fele, hogy veszekedjek random emberekkel, meg arcoskodjak meg ilyesmi, fun. De egy percig nem gondoltam komolyan... Olyan van, hogy itt olyan idiótákba botlok, akik váltig állítanak valamit ami egy rohadt nagy fszság, az kicsit fel szokott idegesíteni, de aki csak elmondja a véleményét itt, azzal nincs semmi bajom...
2022. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Neked fun. Én játszani szeretnék, nem azt tűrni ahogy a játékomat szabotálják. Én teszek rá magasról, ha valaki arcoskodik, meg teszi az agyát, de ne próbálja szándékosan elrontani az én játékélményemet.
2022. febr. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 mit ront el lol ?! Le lehet engem muteolni akármikor (habár sose beszélek voice-on), de a mute még a chat írásaimat is elrejti, ha meg nem akkor nem kell odanézni, játszani kell '\_o.O_/' Ha senki nem harap rá a trollkodásomra akkor befejezem, mert uncsi úgy. Tudod, ne etesd a trollt...
2022. febr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 Nem értesz. Nem a beszólogatás, a játék szabotálás az, ami zavar. Te nem ezt csinálod, nagyon szuper. Más igen. Pl aki MoBA játékban szándékosan feedel, mert valami nem tetszett neki, vagy aki pofátlanul spawncampel, mert miért ne, vagy aki kooperatív játékban szabotálja az elvileg közös küldetéseteket. A szavak nem érdekelnek, a tettek annál inkább.
2022. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!