Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A FIFA sorozat tényleg sokkal...

A FIFA sorozat tényleg sokkal jobb konzolra, mint PC-re?

Figyelt kérdés
A FIFA 10-et szeretném megvenni vagy PC-re, vagy PS2-re melyikre érné meg jobban?
2010. szept. 10. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Fifa 10 pc nem ér semmit, ps2 re nem hiszem hogy kiadták volna, szal.

Szerintem várd meg még a fifa11 et.

2010. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
PS2-re is kiadták a FIFA 10-et, te ész!
2010. szept. 10. 19:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Ps2-t nem tudom. Azt tudom, hogy ps3-on és xbox360-on a fifa10 összehasonlíthatatlanul jobb, mint pc-n. Mintha nem is ugyanaz a játék lenne.
2010. szept. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igaz, de csak a fifa 2010re. Ez azert van mivel a kontroller 360os mozdulatsort tesz lehetove, mig a billentyuzet csak a 8 iranyt amelyet regen is. Ezt eloszor a fifa 2010ben alkalmaztak tehat nem hiszem, hogy a 2009 pl sokban kulonbozne. (Nekem csak xboxon (2009) es ps3an (2010) vannak meg, tehat lehet hogy tevedek, de ezt olvastam az ign.com-on)
2010. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok, most mit osztasz engem?

Amúgy meg nem csak annyival jobb hogy 360 fokban lehet irányítani, mert akkor veszel egy kontrollert, és pcn is ugyanaz.

2010. szept. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
(Azert raktam zarojelbe, hogy lehet hogy tevedek. Es mint mondtam egy szaklapban olvastam, hogy ez volt a fo kulombseg; nekem csak konzolos verziom van mindenrol mivel a pc-en nem fut semmi a populus 3 vagy a starcraft 1 ota; a laptomat meg nem fogom szetbaszni jatekokkal(mint az elozovel tettett))
2010. szept. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez most off, de a laptopot hogy rontsa a játék?

Nekem nincs laptopom, de kiváncsi vagyok.

Igazak a pletykák hogy a fifa 11 olyan lesz pc n mint konzolon?

2010. szept. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a laptopot rontja a jatek, hanem minden gep grafika kartyajat melyet az ember tul perget (bar allitolag elobb utobb minden ero mu is legyengul, legalabbis a Crysisszal sok embernek volt allitolag problemaja). A volt laptopomnak nem volt egy tul jo grafika kartyaja es a sok need for speed underground 2es es Grand Theft Auto San Andreas allando hasznalat miatt allandoan maximumon porgott mig egyszer beadta az unalmasat. Akkor eldontottem, hogy inkabb veszek egy konzolt melyet arra terveztek hogy jatszanak rajta. Igy a legjobb jatekok 90%hoz hozzaferesem van es bar az elejen draga, nem kell evekig rajuk koltened (ha mazlid van az xboxal, mint szerencsere nekem eddig, lekopogom), raadasul a PS3al letudok jatszani dvdt es bluray, + fel lehet tv adasokat is venni... Persze a sok hasznalattol a ps3 es foleg az xbox is tonkremehet de kisebb az eselye. Raadasul a leggagyibb szamitogepek is megteszik mivel a legolcsobb is tud mindent ami nekem kell (internet, excell, word, vlc).
2010. szept. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A FIFA 11t eddig csak a konzol verzion lattam: [link]
2010. szept. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!