Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen újdonságokkal fog...

Milyen újdonságokkal fog szolgálni a Fifa 11 Pc játék?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tőletek megkérdezni, hogy ti nem tudjátok-e, hogy miket fog tartalmazni az új Fifa 11 Pc játék mert én találtam infókat de egy csomó oldalon csak a konzolos változatokról írnak!
2010. szept. 10. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy változás nem lesz, csak a szokásos rókabőr...talán valamivel jobb lesz a grafika, meg a játékosok mozgása, ennyiről tudok. Szóval én maradok a PES-nél.
2010. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!


Én mindkettővel szeretek játszani de azért az igazi a Pes!

2010. szept. 10. 13:34
 3/6 anonim ***** válasza:
én azt olvastam h a kapusok okosabbak lesznek, gyorsabb lesz a reakció idejük, ha rávezeted egy ellenfélre nem kerul át hozzá automatikus a labda és olyat is hallottam hha feltöltesz magadról egy képet, akkor formál egy játékost rólad
2010. szept. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Végre ugyanolyan színvonalú lesz, mint a konzolos, úgyhogy nagyon sokban fog különbözni a 10-től. Főleg, ha eddig még nem láttad milyen a konzolos.
2010. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat!
2010. szept. 10. 20:38
 6/6 anonim válasza:

De az irányítása nagyon rossz, mert Xbox-ra csinálták és nem fogod megtalálni a gombokat(pl. csel) még ha pc-s verziót is használsz.

Én onnan tudom mert letöltöttem.

2010. okt. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!