Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit csináljak hogy a játék...

Mit csináljak hogy a játék normálisan menjen?

Figyelt kérdés

Mit csináljak? A multi theft auto san andreas-t letöltöttem innen: ://www.multitheftauto.com/ de amikor telepítettem regiztem stb után elindítottam ezt írta ki:wrong disc inserted. Please insert the CD\DVD. :elé írjatok http-t



Egy video jol jönne,de nem muszáj.HELP


2010. szept. 9. 13:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a játékot, de nincs szükség hozzá az eredeti lemezre? Mármint arra gondolok, ez a GTA San Andreas multiplayer verziója és a normál játék lemezére is szüksége van. Úgy látom, multiplayer modification, tehát csak kiegészíti az eredeti játékot a hálózatos játszhatósággal, nem önálló játék.
2010. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
(Sorry, ötezerszer szót ismételtem a játékkal...:))
2010. szept. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de azért még is hogy tudnám megcsinálni?mert nem akarom megvenni
2010. szept. 9. 15:06
 4/7 kojesz válasza:

annyit kell gta nál h TÖltsd le a Gta samp multiplayert

és kész is

2010. szept. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt találtam: "A San Andreas Multiplayer futtatásához szükség van az eredeti Grand Theft Auto: San Andreas (tm) PC játékra." Ergo beszerzed.
2010. szept. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
THX a sima gta sa megvan
2010. szept. 10. 16:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Az MTA-t a GTA SA főkönyvtárába telepítsd. Nekem is ez volt a hiba és működött :DD.
2017. okt. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!