Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mik a kedvenc dalaid a GTA 3,...

Mik a kedvenc dalaid a GTA 3, Vice City, San Andreas, és Vice City Stories-ból?

Figyelt kérdés

Nekem a 3-ból: La traviata - Libiamo ne' lieti calici, Pavarotti - La Donna É Mobile


Vice Cityből: Laura Branigan - Self Control, Twisted Sisters - I Wanna Rock, Autograph - Turn up the Radio, Nena - 99 Luftballons, Aneka - Japanese Boy, Toto - Africa, Cutting Crew - I Just Died in Your Arms Tonight, Hall & Oates - Out of Touch, Michael Jackson - Billie Jean, Yes - Owner of a Lonely Heart, Toto - Hold the line, Grandmaster Flash and the Furious Five - The Message, Indeep - Last Night a DJ Saved My Life


San Andreasből: America - Horse With No Name, Lynyrd Skynyrd - Free Bird, Heart - Barracuda, Faith No More - Midlife Crisis, Booker T. & the M.G.'s - Green Onions, Soundgarden - Rusty Cage, Ozzy Osbourne - Hellraiser, Living Colour - Cult of Personality, Depeche Mode - Personal Jesus


Vice City Storiesből: Talk Talk - It's My Life, Run DMC - It's Just Like That



2021. dec. 23. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Uhh hát az elég rég volt...

GTA3-ból a Rise FM tetszett (a technós)

Vice Cityből kb minden, de különösen a Crockett's Theme, And the Beat Goes On, Get Down Saturday Night

San Andreasból sajnos nem emlékszem semmi kimagaslóra.

ahh és persze a reklámok... would you like a kitten? miáááú! delivering little bundles of love in a box.

2021. dec. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

A 3-ból nekem is a Rise FM a kedvencem, főleg a Slider - Score rész.


Vice Cityben rengeteg van, nekem is nagy kedvencem az Out of Touch vagy az I Just Died in Your Arms Tonight, de nagyon szeretem a Foreignertől az I've Been Waiting for a Girl Like You-t is például, vagy az Iron Maiden - 2 Minutes to Midnight, Run DMC - Rock Box.


San Andreasban talán még több jó zene van, Billy Idol - White Wedding, The Who - Eminence Front, Kiss - Strutter, Ozzy - Hellraiser, az SF-UR rádión rengeteg dal van, amit nagyon csípek, és még sorolhatnám.


A VCS-sel nem játszottam sajnos.


Illetve a GTA V-be is rengeteg jó zenét raktak be, talán az a legjobb része a játéknak.

2021. dec. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gta VC - Michael Jackson Billie Jean, és WBSS.

VRock száma, főleg az I wanna rock.

Szerintem VC-be csak jó zenék vannak.


GTA SA - Young Turks, Eminemce Front, I don't give **** (2Pac), It was a good day

2021. dec. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3: Rise Fm és Flashback FM

VC: Egy sem (rip)

SA: Los Sajtos Radio és Rose FM

2022. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Los Santos
2022. ápr. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pontos zenecímeket sosem jegyeztem meg + felejtettem is azóta, nekem a GTA III-ból a Jah Radio és a Lips 106 a kedvenc csatornám.

VC-ből V-Rock és az Espantoso.

SA-ból a K-Jah West (imádom a rasztazenét), SF-UR és Playback FM.

VCS-vel soha nem játszottam.

2022. ápr. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!