Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » War Thunderbe mennyi idő ha a...

War Thunderbe mennyi idő ha a nulláról kezdem addig eljutni hogy modern vadászgépekkel játszhassak? (grippen meg ilyenek tehát ne második világháborús) Illetve tankokkal?

Figyelt kérdés
2021. dec. 15. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Fugg egy par dologtol.

Premium jarmu, premium account, nemzet keves gepekkel, boosterek, hany nemzetet akarsz vinni egyszerre, milyen gyakran nyersz.

Wallet warrior modban egy nemzetet MEGFELELO TUDASSAL, napi 4-5 ora jatekkal megvan 2 honap alatt.


Viszont a te modszered garantalt ragequit, mivel ott kapod magad magas tierben, megfelelo tapasztalat nelkul, es minden csataban elsonek halsz meg.

2021. dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es. Nincs semmi prémium, arra vagyok kíváncsi hogy mire a modernebb korba érek vadász gép kategóriában az mennyi idő? Előre is köszi
2021. dec. 15. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Minor nation, pl svedek, osszejohet 4+ honap alatt.

Nagyobb nemzetek ahol 6 jarmu kell tier feloldashoz, 7+ honap.


Ezek mellett szamit hogy milyen modot jatszol.

Arcade-ban kapsz legkevesebb xpt, simben a legtobbet, persze oda tudas is kell. Ami neked kezdokent nincs.


Szoval a fenti idot sajat skillem szerint lottem be, es nekem 8 ev tapasztalatom van.

2021. dec. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jézusom :D ez elég durva. Szerintem inkább real pénzért veszek párat.
2021. dec. 15. 21:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap franciáknál tartottam tier 2-ben, megvolt a premium Yak-3 + vettem 1 nap premiumot, és most lett meg az első tier 5 gép. Bár igaz, hogy egész éjjel farmolnom kellett.
2021. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oh értem.
2021. dec. 23. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!