Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Játszanak még a Left4Dead 2...

Játszanak még a Left4Dead 2 multijával?

Figyelt kérdés

Szeretném megvenni és kíváncsi vagyok hogy játszanak-e még vele, mert ha nem akkor nem veszem meg.



Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 5. 17:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan játszanak vele, de ez érthető is, mivel elég népszerű játék. Érdemes megvenni.
2010. szept. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2010. szept. 5. 18:00
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze.Vedd figyelembe pl. Call of duty 2 még most is sokan játszanak vele.
2010. szept. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nincs hiány a játékosokból a tört szervereken. :)
2010. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tudod kinek meséldd be, hogy játszanak törtszerveren...
2010. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha senki se venne játékokat akkor egyszerűen leállnának a gyártásukkal és igy ti sem tudnátok törtön játszani....
2010. szept. 12. 17:40
 7/11 anonim ***** válasza:
A törtszerveresdit én általánosságban mondtam, tehát abba beleértem a CoD, CS, stb játékokat is. Ha 4 haverral összeálltok, aztán például Garenán keresztül toljátok a törtöt, akkor el tudom képzelni, hogy működik a tört verzióval, de hogy olyan public tört szervert nem talál a kereső, amelyiken lenne játékos, én abban biztos vagyok. Sok fórumot átböngészek, ahol megy a sírás-rívás, hogy akik tört L4D 2-vel próbálkoznak, egyszerűen nem talál nekik szervert. A mai multiplayer játékokat mind úgy csinálják meg, hogy csak nehezen tudják feltörni, és ha sikerül is feltörni, akkor se működjön a játék tökéletesen, mint pl anno a régi CoD-oknál.
2010. szept. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja, és mint mondtam, te csak ne 12 évesezzél, amikor csak trágárkodni tudsz a "képernyőn keresztül", ráadásul én semmi csúnyát nem mondtam rád. Szerintem, te vagy inkább ennyi idős (agyilag legalábbis)
2010. szept. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"én semmi csúnyát nem mondtam rád"

Ugye ezt te sem gondoltad komolyan? Ez csak az utolsó 2 hozzászólásodban érvényes. Amúgy meg unalmas, hogy minden letöltős/törtes kérdésnél téged látni, holott senki sem kérdezett. (Komolyan mint egy 12 éves: "Vedd meg! Vedd meg!")


"de hogy olyan public tört szervert nem talál a kereső, amelyiken lenne játékos, én abban biztos vagyok."

Abban ne legyél biztos, ugyanis a Left 4 Dead 1 és 2 Server Browserében kilistázódik az összes szerver, de csak a tört szerverekhez lehet csatlakozni. (Egy patch kiszűri a tört szervereket.) Az is működik, ha olyan weboldalról, ahol kilistázzák a tört szerverek IP címét, az IP címet kimásolva a játékban a konzolból csatlakozni lehet.


"Sok fórumot átböngészek, ahol megy a sírás-rívás, hogy akik tört L4D 2-vel próbálkoznak, egyszerűen nem talál nekik szervert."

Ez azért van, mert nincs magyar leírás. Én is külföldi oldalakról szedtem össze a megoldást.

2010. szept. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod te azt, hogy én minden hasonló jellegű kérdéshez azt írom, hogy "vedd meg!"?
2010. szept. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!