Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » CSGO-ban a silverek mire fel...

CSGO-ban a silverek mire fel ennyire toxicak?

Figyelt kérdés

Számtalanszor kerültem olyan szituációba hogy 4v1-be maradtam mert a társaim össze vissza szaladgálnak ct-ként. Ha nem hozom jön a delete The bame, avagy a kickeles, de a vicc az, hogy ők azt se tudják szerintem melyik egérgombbal kell lőni.


Nem vagyok én sem egy profi, nem hiába vagyok silver 4, de azért eléggé szégyen, hogy az próbál pont oltogatni az óvodás angolszintjével aki azt sem tudja hogy kell szinte defusolni. Ez a silverek 60℅-ra igaz.



2021. nov. 30. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
én nekem 1000+ órám van csgoba, de mivel melózni is kell és van hogy hetekre elmegyek állandóan derankol, és silver-novába tolom állandóan, de már én is full toxic vagyok, de csak poénból, így sokkal jobban elviselhető ez a keserű sors, hogy sosem fogok felkerülni :DD
2021. dec. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Na a stílusod alapján tökéletesen illesz akkor közéjük, ennyit erről.
2021. dec. 1. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2es normálisan tudott válaszolni.
2021. dec. 1. 07:47
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

"Kérdezni se lehet, vagy csak ugatni jöttél ide?"


Miért vagy ennyire toxic? :)


Egyéb iránt ez a színvonal, de ne aggódj, nem csak itt, minden ingyenes, alapjáraton kevés vagy nulla angol/egyéb nyelvtudást igénylő játéknál ez van, lásd Fortnite pl.

Ha ingyenes, akkor a gyereknek nem kell megvenni, elég letölteni. Ha a játéknál nem szükséges az olvasás és annak megértése, csak elég a begyakorolt gombokat püfölni, nem kell gondolkozni.

Az ember meg nem szereti beismerni a saját hibáit, egyszerűbb mást piszkálni, biztos miatta van. Az, hogy te el tudd ismerni, igen én voltam, miattam volt, ezen kell változtatni stb. baromira nehéz, ezt szó szerint tanulni kell, akár éveken át. Tipikus League of Legendsben amikor még játszottam vele, csapattárs berohant 5vs1-be, meghalt, majd egyből a teljes csapat hibája volt hogy ő meghalt, miközben fél pálya távolságra volt tőle mindenki, de nem ő volt a hibás, dehogy is.


A tipikus káromkodás, szitkozódás egy gyors idegesség levezetési módszer, csak épp nem hatékony, de lássuk be, hányan járnak el tanfolyamra megtanulni, hogy kezeljék a felgyülemlett idegességet? Hányan veszik a fáradtságot, hogy megtanuljanak uralkodni magukon és másként lekötni az így felgyülemlett érzelmeket? Felnőttként se egyszerű és pont a fiatalabb korosztálynál várná ezt el bárki is? Sok sikert, én addig jókat röhögök az ilyen embereken.


Egyébként ha nem bírod, egyszerűen hagyd ott. Keress single player játékokat, ott rajtad áll minden, nem kell a játékos társakkal vesződni, ellenben jó eséllyel kell legalább egy alap szintű angol nyelvismeret. Én már jó 5-6 éve nem játszom multi játékokkal és nem is hiányoznak. Miért idegesíted fel magad mások miatt? Biztos kell ez neked?

2021. dec. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!