Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek nem túloznak néha...

Szerintetek nem túloznak néha a videósok játékteszt során?

Figyelt kérdés

Most csak egy példával jövök, de vannak több csatornán is, akár filmekről is önellentmondásos/tűlzó tesztek

(pozitív/negatív irányba is).


Pl: [link]


Lehordja mint a szrt, aztán kijön ps5 re egy nagyon nagyon minimális extra contenttel, de ez még mindig ugyanaz játék, és érdekes mód ez a teszt teljesen más hangvitelű:


[link]


(több hasonló érdekes teszt is van, pl a God Of Wart szinte mindenhol istenítik, meg hogy mennyire epic, kíhívásosak a harcok, aztán mikor megvettem szinte a Horizon Zero Dawn havas tájait láttam, csak cső tps hack n slash' ként, ahol az ellenfelek mindegyike legyőzhető a balta el vissza dobálgatásával, az enemyk meg eltűnnek haláluk után mint valami ps1 es játékba, nehogy le kelljen tárolni. Érdekes amúgy az open world HZD ben is ottmaradnak ahol megsemmisültek..



2021. nov. 28. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Látatlanban meg mertem volna esküdni, hogy egy Otherworld videó lesz. A legnyomorultabb, leg-inkompetensebb, leghazugabb, legsunyibb, legpitiánerebb bohócbrigád a piacon. Mikor megjelent a Dark Souls, lehordták a sárga földig, hogy mekkora SZ*R, mert hogy NEHÉZ, aztán mikor rajtuk röhögött az egész internet, gyorsan törölték a videót, a múltkor meg egy podcastban a szakállas majom (Zoli?) a kedvenc játékának nevezte a Dark Souls-t. Kábé ennyit ér az Otherworld véleménye.

A God of War a világ legtúlértékeltebb PS4 játéka, fej-fej mellett a Last of Ussal és a Spider-Mannel. Mindhármat végigtoltam, de a mai napig nem értem a rajongást, ami körülveszi őket.

2021. nov. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de
2021. nov. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a story #1
2021. nov. 29. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Minden #1


Letojom a 4k/60 fpst, és amiken hibaként dühöng, először, ps5 ön nem teszi.


És pont hogy nem a 4k/60fps t említi hibaként ps4 en. :)

2021. nov. 29. 10:11
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


Még az otherside ba is külön darabokban leminősítették.


#

2021. nov. 29. 10:48
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
Ow Zolynál kedvfüggő, épp mit utál. Nem szabad túl komolyan venni őket. Filmekhez jobban ért.
2021. nov. 30. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!