Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Farmeramasok, hogy lehet...

Farmeramasok, hogy lehet tojást termeszteni?

Figyelt kérdés
Szóval már a pajta termények listájában ott van a "tojás" de nincsen semmi. Gondoltam ha leesznek csibék akkor alapból lesz tojás de nem így van! Akkor hogy kell?
2010. szept. 5. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom észrevetted, hogyha aratsz a földeden, akkor mindenféle cuccok röpködnek a levegőben. Na, azokat kell gyűjteni. A pajtában azt hiszem az egyébnél lehet megnézni, hogy miből mennyi van. A városban pedig, ahol az építkezés folyik, ott van mellette a műhely. Ahhoz hogy a műhelyből tudj bármilyen állatfejlesztést (nem tudok hirtelen jobb szót rá) venni, szükséged van azokra a repkedő cuccokra. Tojást pedig csak úgy tudsz szerezni, hogy megnézed a műhelyben a tojástojó területet, és ha megvan hozzá mindened, megveszed és ráteszed egy tyúkóladra és elkezdődik a tojástermelés :)
2010. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogy kell ezeket az aratásnál repülő cuccokat gyűjteni? Ha pl a kukoricát vagy a napraforgót termesztem, szépen nő, és 100%-nál lesz akkor rámegyek és mutattja, hogy a pajtába tegyem be. Rányomok a gombra és beteszi a pajtába, ez az aratás? Nekem nem szokott repülni semmi sem, már a 6-dik szinten vagyok. Hogy kell???
2010. dec. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez az aratás. Nem minden föld után repked, lehet, hogy még kicsi szintű vagy hozzá, ezt pontosan nem tudom, de légy türelmes, rengeteg időd van még, hogy mindent kipróbálj, gondolj csak a szédült szántóra :)
2010. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!