Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen xbox360 játékot ajánlotok?

Milyen xbox360 játékot ajánlotok?

Figyelt kérdés
Hy, vettem egy xbox260 arcadet, és vennék hozzá valamilyen játékot, valami olyan kéne ami tényleg szórakoztató, látványos, nem monoton és jól ellehet vele játszani, szinte bármilyen típusú játék jöhet, csak kérlek írjátok le hogy miért jó, kösz! 16/F
2010. szept. 4. 19:15
1 2
 1/11 anonim válasza:
Alen wake, horror játék, Carl of duty modern wafere 2, katonás játék, Metro 2033, lövöldözős, ..
2010. szept. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
fps-t nem nagyon szeretnék, inkáb ilyen fantasy játékot pl portotype
2010. szept. 4. 19:34
 3/11 anonim válasza:
Crackdown 2 , Mass-effect 2 . , Halo 3, Alen wake, Silent Hill, ..
2010. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
red dead redemption, final fantasy 13, assassins creed 1-2
2010. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a prototypét tudom ajánlani :D
2010. szept. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mass effect 1 - 2. Jo scifi (A ketto egyutt kb 80 ora, eros tortenet, viszonylag jo akcio, kulonleges kepessegek).


Fable 2 (Az xbox egyik legjobb es legsikeresebb fantasy akcio-RPGje, gyonyoru bejarhato terekkel, szep varazslatokkal, sok dontes lehetosegevel, viszonylag ok kiegeszitoval, 8 - 60 ora)


Bioshock 1 (FPS eros RPG elemekkel, hihetlen atmoszferaval, mindenidok egyik legizgalmasabb ellenfelevel, Eros story, kb 10 ora de megeri ujrajatszani mas kepessegekkel)


Dead Space (jelenkor legjobb horror jateka melyen egy kihalt urhajot kell felfedezni necromorfok (kb urzombik) tamadasa kozepette, vannak ursetak, aszteroidak, es gravitacio mentes reszek)


Resident Evil 5 (zombis jatek, viszonylag rendes storyval, de nekem csak ket jatekossal sikerult elveznem mivel az AI nagyon hulye, a jatek gyonyoru, jatekido 3-10 ora, a mercenary mod nekem tobb 100 ora pluszot adott a jatekhoz)


Assassins Creed 2 (az elso reszhez hasonlit csak egy kicsit jobb, a cel hogy kulonbozo vezetoszemelyeket egy titokzatos szervezetbol eltavolitsal, kb 20 ora de szerintem nem eri meg ujrajatszani, gyonyoru grafika hatalmas varosokkal (Velence, Firzene, a tobbit nem lovom le))


Gears of War 1-2. (Jo TPS, talan az xbox legjobb exkluziv sorozata, 6-10 ora darabonkent, A masodik resz Horde modja tobb tucat orat add a jatekidohoz.)


Kameo: Elements of Power (Az elso xbox 360s jatek... jo fantasy (egy alakvalto elfel vagy aki 10 kulonbozo avatarra tud valtozni (pl sarkany, yeti, stb), szep bar a jatekmenet egy kicsit mara elavult)


Forza Motorsport 3 (A jelenlegi legjobb autos jatek legalabb 50+ ora, 10 Autos osztaly, 400 auto)


Grand Theft Auto 4, Red Dead Redemption (Ket nyitott teruletu jatek jo storyval az elso NY-ban a masodik a vadnyugaton, mindketto 40+ ora legalabb, mindkettot hatalmas elmeny jatszani)


Just Cause 2 (hasonlit az elozo kettore, de nincs jo storyja, viszont cserebe egy ket vagy haromszor nagyobb jatek teret ad egy fikcionalis hatalmas sziget, az ejtoernyo szigony puska kombinacio meg nagyon szorakoztato)


Modern Warfare 1-2 (korunk legsikeresebb FPS-e, a masodik resznek van egy hihetlen jo modja (Special Ops) mely nagyon szorakoztato es kellemes kihivast jelent)


Batman Arkham asylum es Splinter Cell Conviction (Az xboxon levo ket legjobb lopagkodos jatek. Mindketto nagyon jo, izgalmas es jo storyval rendelkezik, de sajnos 10 ora jatekidonel tobbre ne szamits(meg a legnehezebb fokozaton se))


Elder Scroll IV Oblivion (az egyik legjobb fantasy jatek, hatalmas jatekterrel, sok opcioval, nekem 200 ora volt vegig vinni a kiegeszitovel egyutt (ha emelett dontesza akkor vedd a Game of the year editiont mely legalbb 50 oranyi szorakozast add hozza a jatekhoz))


Fallout 3 (Ugyanaz a jatek mint az elozo (szinte), ugyanaz a ceg gyartja, de posztnuklearis kornyezetben (2277ben) 200 evvel az 50es evekben lejatszodott fikcionalis haboru utan, a Mass Effect mellett az egyik legjobb jatek. Nekem 110 ora volt az osszes kiegeszitovel egyutt... hatalmas elmeny)


Dragon Age (Super darkfantasy szerepjatek, 50-60 ora jo karakterekkel, sok varazslattal, eros taktikai elemekkel, eros storyval es jo kiegeszitokkel).


Super Street Fighter 4 (jo verekedos jatek)


Alan Wake (nem rossz horror jatek, de a Dead Spacetol elmarad, kicsit latvanyosabb, kb 8-9ora)


Orange Box (olcso, 5 szuper jatek (Half Life 2, 2 kiegeszito, PORTAL, Team Fortress, 25 ora legalabb)


HAlo 3 (leghiresebb, szerintem egy kicsit tulertekelt jateka az xboxnak)


Dirt 2 (a legjobb rally jatek (bar ez most nem jelent sokat), de en injabb megvarnam a dirt 3t vagy a WRC-t)


Egyebb cimek melyek nekem szemelyesen nem tetszettek, de jo kritikat kaptak: Prototype, Bad Company 2, NFS: Shift, Mafia 2, Darksiders, Bayonetta, Borderlands...

2010. szept. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 ManyMen90 ***** válasza:
hát nekem a GTA4 és a Saints Row 2 nagyon bejön ;)
2010. szept. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó előtti, kösz hogy ennyit írtál :D meg mindenkinek köszönöm
2010. szept. 5. 18:56
 9/11 anonim válasza:
Fifa 10
2010. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Gears of war 2
2010. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!