Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 12 évesen játszhatok Assassin'...

12 évesen játszhatok Assassin's Creeddel?

Figyelt kérdés
Egyébként hetedikes vok. (Komolyan.)
2010. szept. 4. 00:09
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
én már 6 évesen a gta vice cityvel toltam (most leszek 13 xd) ami egyébként 18+-os azóta már végigtoltam a prototypot, ami garantáltan véres játék, gta 4-et is kitoltam most éppen cod mw2-zök és semmi komolyabb szellemi bajom nincs szal simán :D
2010. szept. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
:D
2010. szept. 7. 19:56
 23/26 anonim ***** válasza:
én 11 vok és mosttolom doomot, a cs1.6-ot gta3,vc,sa,samp, half life, cod1, max payne 1,2, manhunt, resident evil 3..............stb stb stb... am márvagy 1-2 éve ilyenekkel jáccok.
2010. szept. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

8 éves testvérem kipörgette:

doom 3

quake 4

cod 1-7-ig

Assassin's creed 1,2,brotherhood

Gta San andreas.......................és még sok játékot most nem irom le mer fáradt vok!

2011. jún. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Na igen. Végül is azóta már kitoltam a 2 Dead Space-t is, és nem lettem idegbeteg. Az Assassin's Creedet meg nem kéne 18+asra korhatárolni. Szerintem a 16+as besorolás tökéletesen megfelelne.
2011. jún. 3. 23:26
 26/26 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lesz játéktól idegbeteg senki, aki mentálisan instabil annak meg mindegy, hogy játéktól, filmtől vagy egyéb behatástól lesz idegbeteg. A korhatár besorolás meg van, nem mindig korrekt, bár sok játéknál (pl Assassins Creed) a fiatalok nem mindig értik meg a mondanivalóját, ettől függetlenül persze végig tudják tolni.
2011. jún. 5. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!