Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megvan nekem a crash1 és...

Megvan nekem a crash1 és három ps-en. Hogyan kell megszerezni a színes gyémántokat? Pályákra lebontva, lécci ha tudsz, válaszolj.

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:
pl az összes faláda elpusztításáért pályánként jár egy bónusz gyémánt!
2010. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az elsőben asszem végigviszed, meg próbálkozol, mert az uccso előtti pálya az végig gyémántból van kirakva.

nézz csalás

csalással simán végígviszed, de csalás nélkül is tudsz 1-2-t.

a 3-hoz is vannak kódok.

olyan is h vmi 105%-os csalás.

én kivittem 110%-on.

ott is ez a téma.

szal:

alap szürke gyémánt:-az összes doboz kell hozzá.

2. szürke:- asszem 1 checkpointot sem szedhetsz fel addig(asszem)

vagy dobt törhetsz fel.

akk:

többi szines is kb ilyenen alapszik.

az uccso világ gépes pályán nem tom hol van a szürke kettes gyémánt? :(

akk:kék keresztes gyémánt: időre viszed végíg

-akk szürke is időre

meg az arany is időre

legyőzted a dokit akk megkapod a sprintelést.

idős pályán jól jön.

akk van egy motoros pálya, ott nem tom melyik. alaposan megnézed, és lassan mész, feltűnik, hogy van egy ufo-s tábla. kidöntöd, és elvisz a vizes pályára, ahol csak a nitrorobbantoval tudsz végígmenni.

az ott van a warp szoba alattiaknál:

pl: ufo üldözés.

vulkános vizes pálya.stb...

keress rá csalásra!


- [link]

2010. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

és a 3. részben a szineseket hogy kell megszerezni?

mert nem törtem szét egy chekpointot se de a szines mindig olyan helyen jelenik meg hogy nem tudom hogy kell oda menni!

2010. szept. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sikerült a harmadikban többet is megszereznem! a harmadik warp roomban a vizes pályán van a piros, amit úgy szereztem meg, hogy ahol fölfelé kellett menni a forgós izéhez, az mellett lehet látni egy pályarészt, ami le van zárva, és van egy üres doboz. hogy ez látszódjon, a végén kell aktiválni a felkiáltójelet, utána visszamenni. egy tnt van ott, csak simán menj rá, és aktiválódik. robbanás után végig kell menni ezen a pályarészen, és megkapod a piros gyémántot. lila gem: menj végig a harmadik warp room arab pályáján (ahol majmok meg aladinok vannak) anélkül, hogy meghalnál. mikor megtalálod a koponyás liftet, menj rá, és elvisz egy külön pályarészre, aminek a végén ott a lila gem.

zöld gem: az, mint a lila, csak az ötödik warp roomban van. a második válaszolónak pedig köszönöm!

2010. szept. 4. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!